Wpis z mikrobloga

Myślicie że więcej Chadów pochodzi z rozbitych rodzin? Na logikę, Chad musi mieć dobre geny które często przekazuje ojciec jeśli stary też był Chadem to istniało małe prawdopodobieństwo że będzie wierny jednej kobiecie bo jak jesteś nadsamcem to liczba okazji i propozycji jest tak duża że trudno się oprzeć. Natomiast zwykły normik lub ktoś niżej jak już dorwał kobietę to prawdopodobnie będzie się jej trzymał z braku innych opcji.
#blackpill #przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: na to pytanie nie da się odpowiedzieć bo nie wiadomo czy rodziny, w których urodziły się chady były koniecznie rozbite czy fakt zdrady został ukryty przez matkę. Musiałaby być ścisła przyczynowość między zdradą i późniejszym rozbiciem rodziny
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: mój ojciec to chad, oczywiście rozstali się z matką krótko po moim urodzeniu, dostałem dobre geny więc też jak zrobiłem sobie dziecko przez przypadek to zbyt duża ilość pokus i propozycji od kobiet spowodowała rozpad związku ¯\(ツ)/¯
Ciekawe czy moja córka będzie też tak się puszczać na lewo i prawo jak ja xD
  • Odpowiedz
Myślicie że więcej Chadów pochodzi z rozbitych rodzin?


@Niski_Manlet: uważam że nie - wygląd to przede wszystkim pieniądze (zdrowa żywnośc, normalna praca a nie kołchoz, sen, odpoczynek, fajne sporty). Geny są ważne ale bez odpowiednich funduszy nawet z dodbrymi genami możesz wyglądać jak śmieć. Jak pochodzisz z dobrej bogatej rodziny to od dziecka masz łatwiej, pełne uzębienie lekarzy, porządne ciuchy itp co przekłada się na zdrowy młody wygląd w późniejszym
  • Odpowiedz