Wpis z mikrobloga

Do osób posiadających kredyt hipoteczny w PKO Bp lub Pekao SA - czy możecie łatwo nadplacać w aplikacji bez biegania co miesiąc do oddziału żeby podpisać aneks? Rozbieżne informacje znajduje a nie wyobrażam sobie biegania do banku co miesiąc.

#kredythipoteczny
  • 18
I co normalnie przez aplikację da się kliknąć wybrać kwotę i jazda?


@schreder: No w moim przypadku tak bylo. Klikam ile chce nadplacic i po temacie. Z kolejna rata potracili z konta nie rate tylko kwote nadplaty. Bo to nie bylo tak ze klikam w poniedzialek a we wtorek nadplacam. Nadplata byla w terminie pobrania kolejnej raty.
  • 0
@gorzki99 ale chodzi mi czy w aplikacji w telefonie da się. Łatwiej mi nadplacać co miesiąc klikając raz dwa w apce niż włączać laptopa, logować się, składać wniosek i tak co miesiąc przez 25 lat xd
  • 1
@schreder, dyspozycję nadpłaty kredytu hipotecznego nasi klienci mogą złożyć w:
- serwisie internetowym iPKO: Moje sprawy > Dyspozycje i zaświadczenia > Nowa dyspozycja > Kredyty hipoteczne > Wcześniejsza spłata kredytu > Spłata części kredytu,
- aplikacji mobilnej IKO: Więcej > Dyspozycje i zaświadczenia > Kredyty > Kredyt hipoteczny - wcześniejsza spłata > Spłata części kredytu.