Wpis z mikrobloga

Z satysfakcją obserwowałem walkę Wykopu o prawdę w aferze BMW. Obnażanie skandalicznych praktyk pisowskiej policji przyniosło swoje owoce i ostatecznie mieliśmy do czynienia z prawdziwie obywatelskim śledztwem, które ośmieszyło prokuraturę.

Szkoda, że nie było takiej siły obywatelskiej 1. marca 2011 roku.

Wtedy to bandyci powiązani z Platformą Obywatelską porwali, wywieźli do lasu, a następnie spalili żywcem panią Jolantę Brzeską.

Podległa rządowi Donalda Tuska prokuratura nie tylko nie próbowała wykryć sprawców, ale aktywnie kryła ich i torpedowała dążenie do ich ustalenia. Błędy popełniane w śledztwie były tak niewiarygodne, że nie da się uwierzyć, by popełniano je przypadkowo. Mogły również świadczyć o skrajnej niekompetencji wymiaru sprawiedliwości.

Prokuratura rządu Donalda Tuska była tak bezczelna, że wmawiała ludziom, że Jolanta Brzeska spaliła się sama (!!!). Pod tym kątem prowadzone było absurdalne "śledztwo". Brzmi znajomo?

Policjant, który miał badać próbki z mieszkania p. Brzeskiej, został znaleziony martwy kilka dni później.

Ludzie nie mieli wtedy siły tak protestować, jak dziś, bo byli zajęci walką o przetrwanie - miliony Polaków pracowało za 1100zł (tyle wynosiła wówczas praca minimalna). Często na "śmieciówkach"; wtedy jeszcze nie było nawet ustalonej minimalnej płaci godzinowej.

Tak się żyło w bajecznym Tuskolandzie.

Jolanta Brzeska walczyła ze skrajnym bezprawiem, jakie miało miejsce w Warszawie - za rządów Donalda Tuska w kraju i Hanny Gronkiewicz-Waltz w Warszawie, oszuści na podstawie poprzez znajomości w ratuszu i powiązania z rządzącymi pod absurdalnym pretekstem dekretu Bieruta z 1946 roku, zagarnęli ponad tysiąc nieruchomości w samej Warszawie, w tym przedszkola i inne budynki użyteczności publicznej. Rząd Platformy umożliwiał również kradzież budynków mieszkalnych - przedwojennych kamienic - co doprowadziło do tragedii tysięcy ludzi, nieraz tych, którzy własnymi rękami te budynki stawiali po wojnie. Platformiany Ratusz oddał złodziejom majątek w wysokości przekraczającej miliard złotych.

Pani Brzeska również padła ofiarą tego terroru, lecz się nie ugięła.

Nie mam zamiaru iść na wybory. Nie lubię PiSu z oczywistych raczej powodów (ktoś tu dobrze podsumował ich afery). Ale to aniołki w porównaniu ze zbrodniarzami z Platformy. Z szacunku dla zamordowanej Pani Brzeskiej i innych ofiar tego bandyckiego środowiska działającego od początku III RP, nie mam zamiaru oddawać głosu na kogokolwiek.

#platforma #pis #wybory #jolantabrzeska #polityka #afera #morderstwo
bolo1 - Z satysfakcją obserwowałem walkę Wykopu o prawdę w aferze BMW. Obnażanie skan...

źródło: Jolanta-Brzeska-12-rocznica-smierci-1160x652

Pobierz
  • 1
@bolo1 miło to przeczytać, ostatnio główna jest #!$%@? w ciągłym płakaniu nad tym, że jak to ludzie mówio pis po jedno zło. Weź potem wybieraj, chciałbym odsunąć te katolickie #!$%@? od władzy, ale nie widzi mi się też głosować na morderców...