Wpis z mikrobloga

@BombaskaEskadraLotnicza
W pandora gate najgorsze zarzuty padły w stronę Stuu i Kamerzysty. (Nie mówię o SKKF bo o nim zrobiło się cicho na tagu) I chyba o to głównie tu chodziło, upijanie i wykorzystywanie dziewczyn.

Sytuacja Zwyrol vs. Dupiel- po prostu na to patrzę jak na odrębną dramę. Dubiel będzie wrzucał filmy na YT, a Wardęga odpalał live w prime time. Zanim wyroki pozapadaja (i zostanie w końcu potwierdzone że Dubiel wiedział/nie
Dubiel to jest debil jak on myśli że Wielki Zadbany Sebastian się wysprzęglił z wszystkiego na jednym materiale XD


@GibolXD: Ok. Ale powiedź mi jedno. Ja nie uczę się na pamięć tych głosówek ani nie analizuję tych konwersacji z komunikatorów. Ale czy dobrze rozumiem, że zwyrol/konop pokazali rozmowy dupiela w jakiejś złej kolejności przez co one wyglądały gorzej niż jest?
@BombaskaEskadraLotnicza
ehh... No dobra, masz mnie (chociaż tag to nie wszystko, pamiętajmy o radio i TV). Ale pozwól mi dla własnej wygody zaliczać wspomniany wątek do osobnej całkowicie afery.
Wardęga ma szansę ubić NIEZNISZCZALNEGO Marcina D. a dla mnie to starcie jest tak legendarne jak Najman vs. Muran.

(Teraz tak sobie myślę że o SKKF jest cicho bo jeśli chodzi o "śledztwo" i przedstawienie dowodów nie zajęli się tym influ, chyba że
@BombaskaEskadraLotnicza mniej więcej to tak.
Tutaj dochodzi kwestia tego czy Wardęga nie #!$%@?ł tego przy montażu/nie dostał tych ss w takiej kolejności.
Od razu zaznaczę że Dupiel też w swoim materiale posłużył się manipulacją (nie zaprezentował w całosci głosówki "coś tam coś tam zabawimy się ostro bez Stuu" było tylko słychac "ja i moja 14").
Nie chce mi się tego w całości opisywać, bo wychodzi na to że oni nawzajem są siebie
bo wychodzi na to że oni nawzajem są siebie warci


@WenerowaAngela: Myślę, że to kluczowa kwestia. Dla tego patrzę na to jak na "dymy dla beki", a poważnie traktuję kwestię stuu i być może zaraz skkf oraz ew. kolejnych osób z którymi może coś takiego wyjdzie.

Od początku mówiłem, że zwyrol nie jest tu altruistycznym samarytaninem. Miał w tym pewne interesy. Jak się okaże, że przecenił swoje magiczne moce i myślał,