Wpis z mikrobloga

#famemma Prawda jest taka ze teraz bedzie sytuacja jak konop/wardega. Na zmiane będą wrzucali pewnie filmy dubiel i wardega a finalnie skonczy się to tak ze dubiel sobie normalnie wróci do internetu. Czy to źle? To zależy jak kto patrzy, mi on jest obojetny i jeśli serio nie robil nic poza głupim pisaniem to niech sobie wraca i nagrywa jakieś gówna na yt. Kto go bedzie chcial ogladać to bedzie i tyle
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@BayzedMan: No ja bym mógł podyskutować. Mam dużo dobrych znajomych z którymi piszę i widzę się naprawdę często, ale jakby jakiś okazał się pedofilem to prawdopodobnie bym o tym nie wiedział. Takie rzeczy raczej robi się po cichu a nie chwaląc się znajomym
  • Odpowiedz
  • 1
@BayzedMan: a nawet jeśli coś tam gdzieś mówil, to nie znamy kontekstu sytuacji, rozmowy ani znajomości. Jestem pewny ze nie jedna osoba nie raz wysylała do znajomych głupie rzeczy dla zartu gdzie nawet nie wpadłaby ze inna osoba mogłaby dopowiedzieć sobie do niej coś innego.
  • Odpowiedz
@aversxx: gdzie ty dubiela do oskarka porównujesz. Dubiel w pierwszym, przygotowywanym, przez 1,5 tygodnia filmie zrobil tyle luk, że zwyrol ma darmowy materiał na 15min zlomowania
  • Odpowiedz
  • 0
@Milnowiii: plotki a potwierdzona informacja to co innego. Czaszami mam wrażenie jak osoby które piszą takie rzeczy faktycznie nie znały nikogo i żyły w jakimś odklejonym świecie. Byli osobami sławnymi, plotki pewnie co chwile jakieś słyszeli co nie znaczy ze od razu we wszystko wierzyli
  • Odpowiedz
  • 0
@WenerowaAngela: Mogla powiedzieć cokolwiek, od kiedy to co mówi fagata to 100% potwierdzone informacje? Problem jest taki może wiedział, a może nie. Ale nie wiemy tego, nawet jeśli zapadłby wyrok ze jest niewinny to i tak bylaby szansa ze by wiedzial. Co nie zmienia faktu ze skoro nie ma dowodu to nie można kogoś bez powodu oskarżać.
  • Odpowiedz