Wpis z mikrobloga

Nie interesuję się zbytnio polityką, ale trafiłem na Memcena w TikToku i nawet mi się spodobały te tiktoki. Że podatki fe, że można wziąć mydelniczkę na firmę itp. A potem zaczęły się pojawiać filmiki w gorących pokazujące jacy to są totalni idioci. Np. Ten filmik gdzie Mentzen został spytany z jakich badań wynika że bicie dziecka jest dobre. Dawno takiego zażenowania nie czułem. Najgorsze jest to że ludzie nadal go popierają. W normalnym świecie taki człowiek byłby już skreślony, ale nie w umysłach konfederatów. Zawsze myślałem że to takie wioskowe głupki, które niewinnie hasają sobie po lasach, ale wychodzi na to że jest o wiele gorzej, bo taki wioskowy głupek ma na tyle mózgu żeby truskawki cukrem posypać, a nie gównem. A konfederata wyciągnie truskawkę z obornika, zje z przyjemnością i powie że on żadnego gówna nie widział. Polecam wszystkim filmik Karola Modzelewskiego, jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości jaką partią jest Konfederacja.

#konfederacja #bekazpisu #polityka
tindeRoman - Nie interesuję się zbytnio polityką, ale trafiłem na Memcena w TikToku i...

źródło: temp_file5144219311627837816

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@wiesiu2 skreślony z roli polityka. Biznesów może mieć 20, w końcu płaci pracownikom 2000zł brutto. Ale polityk, który powołuje się na badania z dupy i atakuje kogoś kto przedstawia mu faktyczne badania to zero totalne. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@duszan_z_kapitana_dupy Jak najbardziej, to piwo popije, to kogoś obrazi. Idealny tik toker, influencer ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Biznesów może mieć 20, w końcu płaci pracownikom 2000zł brutto


@tindeRoman: jak ci nie pasują ile ktoś płaci to zawsze możesz własną firmę założyć i płacić kilka razy więcej.
  • Odpowiedz