Wpis z mikrobloga

Zieliński ma być dzisiaj kapitanem??? XDDDD Najbardziej bezplciowy piłkarz kadry w ostatnich 20 latach, dziesiatki występów dla reprezentacji, a na palcach 1 ręki wymienić mogę te w których zagrał dobrze, wszyscy płakali zawsze że trzeba usunąć z kadry Krychowiaka, Bednarka, z czym oczywscie w 100% sie zgadzam, niektórzy debile sie cieszą nawet że nie ma Lewego xDD ale moje pytanie: kiedy w końcu ktoś odstawi Zielińskiego??? Bo to że jest potworem w Napoli i w Serie A to ja wiem, a że w kadrze to jest inny człowiek to też wiem, mam dosyć mitów na temat Zielisnkiego na treningach i jak tam błyszczy, a w meczu zrobi jedno kółeczko i już ocena wyżej w oczach ludzi... mówcie mi hejter ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 8
le od roku spokojnie widać że jest jednym z tych którzy bierze na klatę repre...


@Jar_ko: Ale nikt nie odbiera Zielińskiemu tego, że od dłuższego czasu dobrze gra. Po prostu na kapitana potrzeba kogoś charyzmatycznego, a Zielu jest takim "cichym chłoptasiem" kompletnie bez predyspozycji do zarządzania innymi. Narzekaliśmy na Lewego, że jest torchę bezpłciowy w tych kwestiach, a Zielu to jest to samo razy trzy.
@Anck-Su-Namun: Zieliński jest bez charakteru, nikt mu nie odbiera umiejętności ale on jest taki nijaki że to aż niemożliwe, tyle lat w reprezentacji a ja go nie pamiętam z żadnej akcji super czy cokolwiek, przykre ale prawdziwe
@Anck-Su-Namun: standardowe tłumaczenie jest takie, że Zieliński w napoli jest ustawiany 30cm bardziej w lewo i 5cm bardziej z tyłu.
Ja po cichu patrzę i mam wrażenie, że im się lepiej gra bez Lewandowskiego. Największy talent największą klątwą bo reszcie się nogi plączą przy nim.