Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Ale w sumie to szkoda że wujcikano nie poszedł w ślady syna i nie zrobił tego prawka i nie żebrał na samochód. Chętnie bym obejrzał jak już po zakupie niemieckiego sztrucla wypierdzianego Przez Turasa (najlepiej w uniwerstalu albo przy pomocy podjezdzano albo innego kolegi na chwilę) stałby się fanatykiem marki audi i uważał go za najlepszą sztukę A po paru prsejazdzkach zderzył się z rzeczywistością i znów musiał zebrać. Na rozrząd na rozrusznik. A jakby nabrał pewności siebie za kółkiem to może jakiś lajta z piracenia i owijki na słupie. Kto jak kto ale meksyk jednak te pokorę jako kierowca posiada i wie że jest dupowaty i nie cwaniakuje.
  • 9
@Panicz888 to jest ogólnie dziwne że taki kozak i macho jak Olgierd nie ma tego prawka, nawet nie chodzi o to czy go potrzebuje czy nie tylko dziwi mnie że brak prawka nie godzi w jego męskość która tak lubi eksponować podczas gdy nawet Bobolak je zrobił i jeździ jakimś gruzem
@OrgStJones: też kiedyś miałem taki pomysł jak zobaczyłem w jakich cenach mają tam limuzyny. Ale jak sobie pomyślalem że wcześniej mógł za kółkiem siedzieć prezydent... To wolę jednak inaczej te parę kafli przeebac ( ͡° ͜ʖ ͡°)