Wpis z mikrobloga

aaaaa nie głosuj na #trzeciadroga bo hołowczyc (ten z telewizorni) zabierze ci gotówkę następnie wyłączą komputerowy piniądz i umrzesz z głodu zaś (widziałem w programie starożytni kosmici). Takiej chcesz polski? Ja prowadzę działalność gospodarczą i część zleceń robię bez faktur i NIE ŻYCZĘ sobie aby ktoś zabierał mi możliwość legalnego okradania państwa z podatków. Mój syn petrus (przyp. tlum.) właśnie skończył 26 lat i zaczął płacić podatki u andrzeja robi na wykończeniówce tam zarabia minimalną i resztę zaś dostaje pod stołem od dobrodzieja. i ja sobie nie życzę żeby ktoś mi tą możliwość okradania odbierał. A no i płakał nad kontytucją (haha nie wytrzymie jak można głosować na płaczka). Nie będziesz miał niczego i będziesz jadł robaki. amen

#polityka #bekazkonfederacji #bekazpisu #wybory #wybory2023
  • 7
@zeszyt-w-kratke ale z komputerowym pieniądzem to jest realne zagrożenie. Jak widać pamięć słotej rybki o gościu z mbanku co dostał 2 mln nieswojego długu na konto.
Teraz to odkręcił, bo było medialne.
W przypadku podobnej akcji jak z covidem można uznać człowieka za "naruszającego reguly" i cyk - czyścimy konto.
ale z komputerowym pieniądzem to jest realne zagrożenie


@xDawidMx: nie nie jest. Komputerowy pieniądz już istnieje wszystko co jest w banku jest kumputerowym pieniądzem, nie ma pokrycia w gotówce, i bank oraz rząd może wprowadzić limity na wypłaty co już się działo w przeszłości oraz banki i rząd może ci z dnia na dzień zablokować konto. Skarbówka bez żadnych pozwoleń większych może wejść ci na konto prześwietlić wszystkie przelewy i zająć
zobacz sobie przykład z kanady, jak protestującym konta zablokowali


@wiesiu2: ale w kanadzie jest gotówka dostępna i można nią płacić więc??? czyli wychodzi na to że gotówka przed niczym nie broni xd o czym z resztą pisałem powyżej.