Wpis z mikrobloga

  • 706
serio ci mówię ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Masc_Dla_Lewaka: Boli ale taka prawda. Pis ma na Tuska okrągłe Zero, którego zresztą miota bo nie może od lat nic znaleźć.
  • Odpowiedz
  • 30
nowak za zegarek poleciał


@AdamMechanik: No taka była różnica. Afery były i zawsze będą, ale wtedy od razu ludzie lecieli, uruchamiane były służby, komisje itd. Wszystko zostało załatwione. Obecnie wszystko jest zamiatane pod dywan.
  • Odpowiedz
@mickpl: Przecież to dlatego, że u Kiszczaka się tak umówili, że co 8 lat się będą wymieniać i nie pociągną się do odpowiedzialności, tak mi 14 latni kuc powiedział to tak musi być ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mickpl: xdd ja pie**ole xd ładna odklejka. Wiadomo, że każdy kto brał udział w Okrągłym Stole gra według reguł. Tam nikt nikogo nie ruszy, jeśli gra według zasad, a ty się spuszczasz nad jednym złodziejem i pajacem, wyzywając drugich złodziei i mongołów. Doskonale pamiętam co było za PO, wiem co jest teraz i jeśli serio widzisz różnice czy wkładają Ci bolca w odbyt, a nie w gębę to gratuluję.
  • Odpowiedz
@mickpl: poza tym od razu daję cię na czarną, bo nawet nie próbujesz ukryć, że jesteś trollem politycznym, a każdy taki typ (niezależnie od partii) to pajac, więc nara agitatorze.
  • Odpowiedz
@Zoonekro: Dawaj co było za PO? Nic i tyle w temacie, ten wasz okrągły stół to kolejna szurska teoria która pasuje tylko i wyłącznie pod argument aby głosować za konfą... stare nie znałem
  • Odpowiedz