Wpis z mikrobloga

#famemma #pandoragate #boxdel #baxton #afera #polskiyoutube #olciak93
I mocne dowody poszły się walić i mistrzowi Śląska MMA się uciekło. Z tego co wiemy druga dziewczyna została raczej zastraszona,a sama nadal ma traumę, ale jak jest z Olciak?
hahi-hohe - #famemma #pandoragate #boxdel #baxton #afera #polskiyoutube #olciak93
I m...

źródło: N2IyYjgyYVMoGy9ZSAJsRmtDewMOW2IQPFtjSEhPfAYxVj8DCxw8VzkWdw0VDD5TPgl3GgtWL0IgVi9bSB0nQTkVOBNIHCNQLB12DFYffFN_G21HX05-C2RNYFxWVC8BeE10CQYdfQUrSztSVR0qEDQ.jpeg

Pobierz

Dlaczego Olciak93 zmieniła zdanie o Boxdelu o 180 stopni?

  • Przekupił ją Baxton 64.1% (287)
  • Chodziło jej tylko o atencje 25.7% (115)
  • Jest czymś szantażowana/grożono jej. 10.3% (46)

Oddanych głosów: 448

  • 10
  • 0
@RafDan: bazowałem na tym co pisała @rozowymops . A i depresja może różnie się objawiać. Niekoniecznie ktoś ciągle płacze w poduszkę.
A wiadomo coś więcej jak do tego podchodzi teraz czy kompletnie zamilkła i dalej jest wycofana? Wardęga zapowiadał niestworzone haki na Baxtona w posiadaniu tej dziewczyny, a tu takie coś.
A wiadomo coś więcej jak do tego podchodzi teraz czy kompletnie zamilkła i dalej jest wycofana? Wardęga zapowiadał niestworzone haki na Baxtona w posiadaniu tej dziewczyny, a tu takie coś.


@hahi-hohe: Ale widziałeś film konopa? Ta Julka co się niby wycofała wszystko przekazała konopowi, razem z rozmowami z innego konta Boxdela. Konop to widział, i powiedział że oprócz zwyrolskich tekstów nic tam nie było.
  • 0
@RafDan: widziałem ale nawiązuje do tego co mówił Wardęga na lajwie jak komentował ten film. Mówił,że dowodów jest więcej ale nie mogli wszystkiego użyć,więc zagmatwane to się robi.
@hahi-hohe: Mam wrażenie, że Wardęga liczył że ta Julia i Ola mają jakieś materiały które pogrązą boxdela, i konop je posiada. Okazało się, że takich nie miały.

Wardęga sprytnie mówi że się wycofały, ale konp wprost mówi że on i tak widział i wszystko dostał od nich, i mimo zakazu publikacji opublikował trochę materiałów.

Jest też jeden wątek, bardzo ważny. Ta ola i julia w rozmowach z wardega/konopem mogły mówić wszystko.