Wpis z mikrobloga

Zwyrol manipulator, nowe nie znałem :) Na streamie mówił, że dziewczyna która miała dowody na Baxtona wycofała się przez zleakowanie jej danych. Według Baxtona, co potwierdza głosówka i później film Konopskiego, mogła go okłamywać z wiekiem. W jednym tylko problem, że sama jako streamerka na Twitchu, podawała informacje. Na streamie chwaliła się jakich to brudów nie ma, udzielała się na twitterze i instagramie, wszystkie jej dane były publiczne. Powstał nawet o tym artykuł na plotkarskim ścieku, teraz wszystko jest zablurowane a jeszcze kilka dni temu nie było. Nagle jej się odwidziało, wszystko przez złego Baxtona xD https://boop.pl/rozrywka/mloda-dziewczyna-ujawnia-niepokojace-rzeczy-w-dramie-ze-stuu-za-mocne-i-obrzydliwe-screeny #famemma
PomocnikBob - Zwyrol manipulator, nowe nie znałem :) Na streamie mówił, że dziewczyna...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-11 121023

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@PomocnikBob:

Młoda dziewczyna ujawnia niepokojące rzeczy w dramie ze Stuu. "za mocne i obżydliwe screeny"


I juz wiem, ze to jakiś bait lub fejk.

coś wiedziała, ale nie chciała mówić - klasyk xD
  • Odpowiedz
@PomocnikBob: Raczej się nie dowiemy. Skoro np Boxdel wiedział że Zwyrol robi materiał to kontaktował się z nią jeszcze przed wypuszczeniem materiału i ta się wystraszyła (może mają na nią jakieś brudy, taśmy, zdjęcia?). #!$%@? wie, ja temu towarzystwu nigdy na 100% nie ufam
  • Odpowiedz
@PomocnikBob: Zwracałem już kilkukrotnie na tę kwestię uwagę, niestety wykopki nie rozpatrują tej sprawy w logiczny sposób, tylko emocjonalny, mają potrzebę emocjonalną widzieć boxdela jako tego złego, a wardęgę jako dobrego, to argumenty przemawiające za "winą" boxdela przyswajają, natomiast te kontekstualizujące i niuansujące cała sprawę odrzucają, druid narzucił sprawie jednostronną narrację, to oni za tym podążają.
  • Odpowiedz