Wpis z mikrobloga

Jak to kurka jest, że na absolutnie wszystkich stronach internetowych mam normalne reklamy, jakieś rzeczy które przeglądam z ceneo/allegro/amazona, polityczne, Lidl, Biedronka, jakieś związane z platformami streamingowymi, czasem bzdury w stylu maści na haluksy, czy jakieś magiczne nasiona na chudnięcie itp. a na Wykopie w reklamach praktycznie sam ściek. Jakieś szemrane strony z hazardem, kantory walutowe(?), patogale MMA, spermiarskie reklamy z seks shopu(w którym nigdy niczego nie szukałem, ani nie kupowałem), jakieś wibratory, i żebranki na chore dzieci, z wyjątkowo obrzydliwymi zdjęciami zwłok(?) dzieci. O co tutaj chodzi? Nikt normalny na wykopie się nie chce już reklamować, i się bierze każdego kto płaci? Atak trolli żeby Wykop tak sprofilowało w adsach, czy to Wy tak nisko cenicie użytkowników, że z właśnie takimi reklamodawcami podpisaliście umowy, bo tak oceniacie zainteresowania użytkowników? Wcześniej to jeszcze był krzyżyk w rogu żeby nie wyświetlać danej reklamy, i ją z puli wyrzucało, teraz już tego nie ma, dlaczego?

Wołam @m__b i @a__s i proszę o odpowiedź. Oczekujecie od nas wyłączenia addblocka, a potem serwujecie nam coś takiego? XD

#reklamy #portaldlaspermiarzy #wykop
Zgrywajactwardziela - Jak to kurka jest, że na absolutnie wszystkich stronach interne...

źródło: obraz_2023-10-11_112555492

Pobierz
  • 5
@MajkelDesanta: A to nie jest na odwrót, że ludzie korzystają z adblocka, bo nie chcą widzieć takiego syfu? xD Korzystając z neta na kompie zawsze wychodzę z założenia, że adblocka nie używam bo z czegoś te wszystkie strony na które wchodzę musza się utrzymywać, jak jakiś produkt mi zapoda adds który chcę kupić to nawet z reflinka skorzystam, no ale są jakieś granice co na tych reklamach się wyświetla. Jak nie
@Zgrywajac_twardziela: Mi to wygląda bardziej na to, że poważnym reklamodawcom nie opłaca się reklamować na serwisie gdzie zysk będzie denny, a pamiętajmy że ten serwis jest obarczony ryzykiem kontrowersji, w tym komentarze użytkowników, a na samym mikroblogu codziennie masz treści scat. Ja nawet nie narzekam teraz na wykop, tylko patrzę z perspektywy reklamodawcy. Po prostu biorą każdego jak leci. Swoją drogą ciekawie jest to zrobione na weszło, jeśli chcesz przeczytać artykuł