Wpis z mikrobloga

Mirasy z tagu #budownictwo #remont #remontujzwykopem, potrzebuje waszej porady, mam ściany GK między tymi ścianami a murem właściwym jest około 5cm pustej przestrzeni, czym i czy w ogóle można to wypełnić nie rujnując elewacji zewnętrznej ani ścianek, myślałem o robieniu dziur i wprowadzeniu pianki wysokoprężnej ale nie do końca jestem przekonany czy taki pomysł może wypalić
  • 4
@K4rpik kiedys takie puate przestr,enie zasypfwalo sie granulatem styropianu, robiąc otwór z góry i z dołu na ujscie. Dmuchalo sie starym odkurzaczem predom gdzie mozna bylo wsadzic rurę w wydech i dmuchac.

Nie psikaj pianą bo rozepchnie płyty gk nie daj boze xD

Alternatywnie poświęć tydzien na rozebranie płyt gk i polozenie wełny.
czym i czy w ogóle można to wypełnić nie rujnując elewacji zewnętrznej ani ścianek, myślałem o robieniu dziur i wprowadzeniu pianki wysokoprężnej ale nie do końca jestem przekonany czy taki pomysł może wypalić


@K4rpik: jak wypełnisz jakimkolwiek materiałem szczelnie to będziesz miał problem z wilgocią a później z grzybem. Nie prościej ścianki rozebrać i zrobić to porządnie na lata? Sam materiał raczej bez różnicy jak już będzie coś przeciwwilgociowe.