Wpis z mikrobloga

Nie śledze jakoś specjalnie sprawy albo tagu, ale na chwile coś dzisiaj popatrzyłem i sytuacja z #gra wydaje się ciekawa.

Ogólnie ozoba mówił, że dał jakąś książkę wardędze, ale ten mówił że nic takiego nie kojarzy.
Wygooglowałem co to za książka, czy ta książka jest przez kogoś wydawana i czy można ją kupić ale nic nie znalazłem.

Na tym filmiku widać jak jeden z typów wyciąga książkę autorstwa ozdoby "23 red rats".
Na okładce widnieje rysunek ozdoby na tle pałacu kultury oraz obok jakichś lasek (być może nawiązanie do tego że był tańcerzem erotycznym).
Ktoś wpadł na więcej poszlak czemu właśnie ta liczba? Albo co oznaczają czerwone szczury? Ktoś czytał książke?

#ozdoba #famemma
Lawsuit - Nie śledze jakoś specjalnie sprawy albo tagu, ale na chwile coś dzisiaj pop...
  • 19
@Lawsuit: Ozdoba ponoć był schizofrenikiem. Być może cośtam wiedział, ale wiele sobie zapewne wymyśloł/uroił. W jego filmach też nie doszukiwałabym się wskazówek, a jeśli już jakichś, to zapewne dotyczą jakichś urojeń chorego człowieka. Dużo ludzi się obecnie nakręca na doszukiwanie się jakichś ukrytych znaczeń i przekazów w jego filmie, według mnie w ten sposób można co najwyżej samemu popaść w obłęd. Zwyrol I Oskarek wykorzystują hasztag #gra, żeby jeszcze bardziej
  • 0
@LibertadParaTodos:
ogólnie to teorie są takie że GAME ma 5 liter, jest pięciu wspaniałych i niektórzy mówią że każda litera to pierwsza litera imienia jednego wspaniałego.

Liczba 23 też może być swojego rodzaju zabawą, gdyż 23 to 2 i 3, a jest pięciu wspaniałych
GAME ma 5 liter, jest pięciu wspaniałych i niektórzy mówią że każda litera to pierwsza litera imienia jednego wspaniałego.


@Lawsuit: Czyli Wardęga w GAME to Adam, bo tak ma na drugie, dobrze rozumiem? M to Konopskyy, a reszta? Chyba, że tutaj chodzi o zupełnie innych typów. Ktoś w ogóle zna tych łebków z kanału "5 wspaniałych?
dodatkowo koleś mówi, że poszli do parku i rozmawiali z ozdobą (4 lata temu filmik został wrzucony), ozdoba umarł w parku


@Lawsuit: ten dziadek o którym mówią to metafora - Ozdoba bardzo często w swoich filmikach przywoływał swojego dziadka z którym łączyła go silna więź...
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LibertadParaTodos: a skąd wiesz, że kanał 5wspanialych jest powiązany bezpośrednio z ozdobą?
@lapsang okej masz rację, bo faktycznie nie mam informacji o takiej diagnozie (słyszałam, że o tej chorobie mówi Nitro i to w sumie tyle). Zanim jeszcze usłyszałam o tym z ust nitra, to sama pomyślałam, że Ozdoby przekaz przypomina bardziej wytwór paranoika niż próbę podzielenia się jakimiś informacjami w zagadkowy sposób. I takie wyjaśnienie jest też dla mnie bardziej