Wpis z mikrobloga

Siedziałem sobie dzisiaj na ławce w parku, aż podeszło do mnie trzech młodocianych patusów. Powiedzieli, że pobiją mnie jeśli nie dam im papierosa, a jeden stwierdził, że muszę uciekać, bo zaczną mnie gonić. Na szczęście był dzień, a wokół byli ludzie, więc na groźbach się skończyło i mi odpuścili.
#przegryw #patologiazmiasta
  • 10
  • Odpowiedz
@Mardssl: e tam gaz czy cokolwiek takiego. Jak nie spanikujesz to 95% się zesra. ja miałem całe liceum kobiecą urode twarzową i długie włosy. Zaczepiano mnie grożąc #!$%@? z 5 razy i wszystkim grzecznie ale stanowczo odpowiadałem że spoko, ja się nawet bronić nie będę widać ze słabszy jestem a ich kilku ale znam ich z widzenia, kamer wszędzie pełno, wiem że są z którejś z okolicznych szkół i na policji
  • Odpowiedz
@Dollcel: Facet to nie nosi sprzętu wcale. Dla bezpieczeństwa ty też nie noś albo kup se gaz bo jest bezpieczniejszy. Jeżeli nosisz kosę na postrach to i tak nie masz pewności, że gdyby zrobiło się gorąco to byś jej nie użył a do więzienia nie pozwoliliby Ci zabrać ze sobą lalki.
Dodatkowo myślę, że gdybyś trafił na nieodpowiednią osobę i do niej wyciągnął kosę to przy następnym spotkaniu sam byś kosą
  • Odpowiedz
@Dollcel musisz miec niezły bałagan na strychu Stary. Ja trenuje sztuki walki juz kilka ladnych lat i uwierz mi, że coś nie coś potrafie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w sytuacji w ktorej ktos #!$%@? takie rzeczy typu zaczepia #!$%@? albo uderza mnie barkiem to staram sie zalagodzic sytuacje i odejsc w spokoju. Zycie jest jedno, po co pchac sie w problemy przez jakis zjebow. Poki sytuacja tego
  • Odpowiedz