Wpis z mikrobloga

@Bad_Wolf: może w kłamstwach IDF o tym, że precyzyjnie walą tam gdzie jest Hamas. Wychodzi na to, że równają całe kwadraty w gęsto zaludnionych terenach. W strefie Gazy żyje 2 miliony ludzi w tym milion dzieci.
  • Odpowiedz
@Aquamen: i dokładnie robią to co zapowiedzieli. Wała tam gdzie jest Hamas. Jako że jest wszędzie to równają kolejne miejsca.

Izrael wezwał ludność cywilną do opuszczenia rejonu, jako że tego nie uczynili to zostali tam tylko bojownicy.
  • Odpowiedz
Gdzie ci cywile mają uciec niby? Do morza?


@Aquamen: zostały im wyznaczone miejsca relokacji.

Dla mnie ci terroryści mogą nawet do Posejdona na obiad iść. Liczę na to, że po wszystkim tam nawet kamień na kamieniu nie zostanie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf:

zostały im wyznaczone miejsca relokacji.


Podasz te miejsca?

Liczę na to, że po wszystkim tam nawet kamień na kamieniu nie zostanie


To cytat z mein kamf? Czy z rozkazu zrównania Warszawy z ziemią?
  • Odpowiedz
Podasz te miejsca?


@Aquamen: obozy rekreacyjne na pustyni. Jako, że towarzystwo mimo ostrzeżeń nie chce korzystać to oznacza tylko iż nie ma tam cywili.

To cytat z mein kamf? Czy z rozkazu zrównania Warszawy z ziemią?


@Aquamen: a co mnie to? Ważne aby skutecznie rozwiązali problem. Nie dało się pokojowo, palestyńczycy wybrali rozwiązania siłowe to je mają.
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf: bronię miliona niewinnych dzieci w strefie Gazy a nie Hamasu. Włącz sobie live ze strefy i oglądając pogromy na żywo zwal sobie swojego mikruska którego ledwo widzisz przez wystający brzuch. Igrzyska łaaa.
  • Odpowiedz
@Aquamen:
po 1. to nie wina Izraela, że hamas robi sobie z cywili żywe tarcze
po 2. gdzie twoje święte oburzenie na hamas, który #!$%@? salwami po ileś set, prymitywnych, niekierowanych rakiet, z zamysłem żeby zabić jak najwięcej izraelskich cywili?
nom_om - @Aquamen: 
po 1. to nie wina Izraela, że hamas robi sobie z cywili żywe tarc...
  • Odpowiedz