Wpis z mikrobloga

@TheEndX: W sumie to jak w większości tego typu spraw. Chłodna głowa, czasami coś się ugra, czasem jest czerwono, ale nie jest źle. Trzeba wiedzieć co się robi, bo jak masz zero pojęcia to lepiej nie wchodzić. Spoko kontakt jest, fajnie się pisało o aktualnej formie Tommy'ego Paul'a. W przeciwieństwie do innych da się z nim normalnie popisać i pełna kulturka, a nie blok po 5 dniach. Ale i tak
  • Odpowiedz
@kacpi_fiodorczuk: Totalne kłamstwo. Skuteczność Przemka jest praktycznie zerowa, wiem to po kupnie pakietu miesięcznego. Konto które to napisało jest najprawdopodobniej fake kontem od Przemka lub kogoś od niego. Za niedługo pojawi się film u Diendrisa na jego temat ;)
  • Odpowiedz
Aha, no ok, nie Ci będzie xD Ludzie to myślą, że jak wszystko dostają to wszystko muszą ustawiać. Prawdę mówiąc to hazard to jedno wielkie gówno, łącznie z całym środowiskiem, które jest mega toksyczne. No i ta ciągła walka typerów, że ktoś jest scamerem, a samemu robi się to samo, przypomina to walki klanowe. Ja mogę o Przemku napisać tylko to, że ma chociaż odrobinę kultury, bo z wieloma osobami miałem do
  • Odpowiedz