Wpis z mikrobloga

Normalnie mnie nosi xD W końcu znalazłem kartę, która by mi odpowiadała (wybór trudny. bo chcę koniecznie białą kartę do zestawu), dodałem do koszyka, przeszedłem do płatności a tu nagle cena o 400 zł większa i skoczyła z około 4400 na 4800 zł xD A najlepsze jest to, że oni mają to tak skopane, że nowa cena pokazała mi się dopiero jak wpisywałem kod BLIK i jakbym się nie zorientował, to bym przyklepał wyższą cenę.

Pisałem do support morele i stwierdzili, że to ok, bo ceny się mogą automatycznie zmieniać i elo, mogę sobie anulować to xD Kupiłbym z 30 min wcześniej i by może to przeszło.

Kompletnie mi się odechciało. Kupię w x-kom czy gdziekolwiek indziej inną kartę ale na nich mam już wylane.
A miałem poza tą kartą jeszcze sporo rzeczy do kupienia ale kij im w oko, zepsuli mi humor.

#pcmasterrace #komputery #morele
  • 4
@aniersea: Problem w tym, że są najlepiej zaopatrzonym w sklepem. Często kupowałem w x-kom a u nich jest teraz straszna bieda, wiele modeli sprzętu nie jest dostępne albo nic nie ma na stanie.
Ale tym razem mnie zirytowali, kupię nawet na jakimś amazonie ale im nie dam zarobić.
@Murasame: nowe nie znałem ;) lata temu zauważyłem że jak dodałem towar do koszyka np wieczorem to następnego dnia cena była na ten sam towar wyższa i uprzedzając pytania dolar magicznie nie podskoczył