Wpis z mikrobloga

Czołem. Czy ktoś kupił i gra na urządzeniu od retrogra.pl? Albo zna inne lepsze alternatywy? Kupiłem parę lat temu jakąś chińszczyznę w postaci małej konsolki ale przez długość kabli jest to średnio używalne. #retrogaming #nes #gry
  • 13
@Kryspin013: a ten tańszy to chyba jednak data frog - game stick lite czy jakoś tak XD

rapsberry pi 4 by te gówna zmiotło w jakości emulacji, pewnie wolałbym polować na nie w normalnej cenie.
rapsberry pi 4 by te gówna zmiotło w jakości emulacji, pewnie wolałbym polować na nie w normalnej cenie.


@inrzynier: rpi to jednak trochę inny target a idąc tą logiką to pewnie dowolny terminal za 150 zł by zmiótł raspberry pi xD
@Kryspin013: moim skromnym zdaniem łatwiej noobowi dostosować rpi do maszynki emulatorowej niż taki terminal od della, ale rozumiem o co ci chodzi.


@inrzynier: nie zgodzę się bo od wielu lat masz gotowe distra pod dowolną architekturę np lakka.tv
@Kryspin013 @inrzynier @inrzynier @CichyBob gurwa kupiłbym coś takiego plug-n-playowego żeby mieć wywalone i móc pograć. Albo coś do szybkiego ustawienia. Bo szczerze to nie mam czasu na babranie się z softem do jakiegoś układu


@ludzik: no nie dziwię ci się. Kiedyś najbardziej plug n play i jednocześnie najlepsze jakościowo były zabawki typu snes mini ale teraz to się nie opłaca.

Za to z tymi chińskimi gównami jest zawsze jakiś problem bo
@CichyBob: ale co ty mu retrona polecasz jak on nie chce z cartów grać tylko na emulatorach, całkiem inne urządzenie przecież, nie ma co za gniazda cartów dopłacać.
@ludzik: niestety, chcesz jakości to musisz zrobić to sam - serio popatrz na to jak łatwo ustawić retropie.