Wpis z mikrobloga

Co jak co Baxton ładnie Cię Konop podsumował z tą karmą. Ja tam od Ciebie nic nie oczekuje i nie oczekiwałem, ale w październiku 2019, gdy zadzwoniłem do Ciebie, normalnie rozmawialiśmy, poprosiłem Cię tylko o pomoc, żebym się wyrwał z tej altanki od tamtych ludzi, jakbyśmy się spotkali, chciałem Cię poprosić, żebyś mnie zabrał na odwyk, tak nie miałem na nikogo liczyć, ty normalnie gadasz spoko ogarniemy, zadzwoń jutro ustalimy co i jak, a dzwonię następnego dnia, usłyszałeś mój głos i beka zaraz się rozłączasz. Nie chodzi mi o to, ze ja cokolwiek od Ciebie oczekiwałem, powtórzę jeszcze raz. Powiedziałbyś mi wtedy odrazu, żebym bił lote to sam bym się rozłączył, a Ty tylko zrobiłeś mi złudną nadzieję. Zdrowia psychicznego Ci życzę chłopie. Wyciągnij z tego jakieś lekcje, na pewno Ci się przydadzą w życiu, wiem to z autopsji.

#rafatus #famemma #boxdel #pandoragate
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PZt37: jak mozna kogos przetrzymywac w altance wbrew woli? a on byl #!$%@? straponem w dupsko i z wlasnej nieprzymuszonej woli wkladal penis w marlenke takze nie ma co sluchac wywodow tego czlowieka.
  • Odpowiedz
  • 34
@PZt37: Kiedyś chce opowiedzieć całą ta historie, ze względu na to, że ta historia by zmieniła niektórym pogląd na te wszystkie akcje ale narazie nie jestem na to gotowy. Cały czas trzeźwieje i dochodzę po tym wszystkim. Narazie to 2 lata nie chleje to jeszcze za krótko. Poza tym nie chce się narażać.
  • Odpowiedz
@Rafatus69: w aktualnej dobie i tego co się dzieje w internecie

nie chcesz się narażać

xD?
komu, agnes i jej 20cm rozkoszy?
wardega i konop podsumowali że to nie jest tylko puste #!$%@?, twoje słowa ciężko brak jakkolwiek poważnie, zacznij po prostu działać
  • Odpowiedz
@Rafatus69: #!$%@? głupoty Rafał, teraz jest czas na twój stejtmen bo grubas jak zwykle wyjdzie z tego obronną ręką. Dzieciaki nie obchodzi, że pisał jakieś zwyrolskie teksty i wiedział ale nie powiedział bo to ich idol Boxdil i jak nie ruchał dzieci no to git jest. Nagrałbyś tym swoim smutnym głosem zbitego psa jak wielki włodarz osrał Cie gdy byłeś pogrążony totalnie w nałogu mimo, że załatwienie odwyku to było
  • Odpowiedz
@justkilling: Bo on jest ostatnią osoba jaka powinna sie wypowiadac na temat patologicznych zachowań albo ogólne na temat kogoś XD Gość sam bił laske a wypowiada sie o tym co sie dzieje teraz, swiat zwariowal. Teraz gruby jest na świeczniku i nagle każdy ma swoje żale, jak był spokój to siedzieli cicho jak baranki potulne
  • Odpowiedz
@Rafatus69: to sam na odwyk nie mogles pojsc? marlenka w ciebie wlewala?
wy wszyscy jestescie dziwni, dziwnie wymagajacy jak krzysiu knur kononowicz ktory wciaz oczekuje od wszystkich pomocy a tak naprawde szuka parobasow

nie chcial byc z toba kojarzony i tyle, tlukles w lep swoja babe
  • Odpowiedz
Poza tym nie chce się narażać.


@Rafatus69: możesz tylko się zrehabilitować, podbudować, odkupić winy, zrobić dobry pr i zyskać w oczach ludzi. Narażać się komu? Minecraftowym jutuberom? To nie mafia, to kilku synków, zresztą teraz jak już weszły w to organa ścigania to już nikt nie będzie się bawił w bandyterkę, za grube konsekwencje.
  • Odpowiedz