Wpis z mikrobloga

@Bangos: Ten kraj jest stworzony do pracy fizycznej (piszę bez pogardy). Jak widzę jakie zabawki mają i jak związki zawodowe na każdym kroku bronią aby pracownik się nie przepracował to mam czasami ochote je*nąć pracą biurową która w niczym nie jest lepsza niż w Polsce :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Czerep24: no mówią żeby się nie stresować, a, że zwykle Polak pracuje szybciej niż Austriak ma w planach to jest jeszcze czas żeby sobie na kiblu usiąść i jakieś krótkie seriale pooglądać. Przynajmniej ja tak robię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@pawelgie: wypłata za wrześień wyniosła 3300 netto. To troche wiecej niz normalnie bo tak to miałem w okolicach 2700, oczywiście EURASKÓW
  • Odpowiedz
@Bangos o kurde to musisz docenić to że tak dobrze zarabiasz,druga szansa może się taka nie trafić ,w Austrii ciężko znaleźć robotę chyba że znasz dobrze niemiecki,ja w Nl jak zarobiłem 2000 to się mega cieszyłem ,bo średnio to tak 1800 się wyciąga na jakiś magazynach ale nie wytrzymałem już presji i siedzę w Polsce i będę musiał pracować pewnie za jakies 3 tyś w januszeksie i jestem załamany xd
  • Odpowiedz