Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich,
Od jakoś tygodnia jestem posiadaczem chromecast 4.0., ostatnio zainteresowałem się pobieraniem aplikacji na Kodi. No i zainstalowałem sobie Kodi 18.9, podobno polecany jako ostatni obsługujący większą ilość dodatków. Zainstalowałem sobie dodatek filman.cc i ogólnie działa, ale nie działa (albo nie umiem obsłużyć?) opcja wyszukiwania. Po próbie wyszukania tytułu wyskakuje błąd i nie ma żadnych wyników. Wiecie może co robię nie tak? Muszę zaktualizować Kodi, wgrać od nowa filmana?

A poza tym - jakie apki z filmami/serialami za free polecacie na kodi? Najlepiej z filmami po polsku, alternatywnie kanałami TV.

Dziękuję i pozdrawiam

#googletv #androidtv #kodi #kodiwpigulce #chromecast
  • 4
@discawery kto ci takich bzdur naopowiadał że k18 obsługuje większość dodatków? Na tę wersję kodi większość dodatków nie działa, a nawet jeśli to nie są aktualizowane do zmian na stronie. Zainstaluj normalną stabilną wersję - obecnie kodi 20.2 i na kodiwpigulce na forum znajdziesz spis działających dodatków.
  • 0
@eszemene: Dzięki! Czyli mam pobrać normalnie wersję ze sklepu play, a nie bawić się w jakieś wsteczne wersje? Na tej którą mam obecnie instalowałem dodatki z repozytorium mbebe
@discawery: Musisz przede wszystkim wywalić to co masz całkowicie - bo będziesz miał problem z zależnościami - Kodi 19/20 nie są kompatybilne z kodi 18.
A bawić we wsteczne wersje się możesz, ale nie oczekuj że coś będzie działać albo że będzie wsparcie gdziekolwiek.