Wpis z mikrobloga

@ufos: No wiesz, staram się podchodzić do tego dość krytycznie i poddawać w wątpliwość, ale skoro próbują mnie zrobić w #!$%@? na "rectangle", to kto wie jakie jeszcze gówno nam wcisnęli do łba?...
  • Odpowiedz
@ufos: No to "robienie w #!$%@?" to taki skrót myślowy był, ale np. na 1 roku babka od makroekonomii była święcie przekonana, że tylko Keynes ma rację a monetaryści to zło wcielone i w ogóle powinni wyginąć. Nie mam siły czasem na tych idiotów, tytułują się doktorami a nie potrafią włączyć projektora... wybacz, "włanczyć", bo większość tak właśnie mówi. Włanczać. Parodia. Wykładowcy wyższej uczelni. :)
  • Odpowiedz
@tusiatko: Może i marudzę, ale jednak chciałoby się trochę rzetelnej wiedzy zdobyć, a tu kuźwa rectangle...

@ufos: Nie, Trójmiasto. Więcej szczegółów nie podam, ktoś mógłby jeszcze rozpoznać tego człowieka ;)
  • Odpowiedz
@TripleSec: Ludziki z mojej byłej grupy, którzy zapieprzali przy książkach przez studia mają całkiem intratne posady teraz więc chyba nie wszystkie są gówno warte:) Ja uczelnie olewałem więc mam lipę:)
  • Odpowiedz