Wpis z mikrobloga

Jak ja wielu wykopków nie rozumiem. Zrozumcie, że poza regularnymi bywalcami tagów jest cała masa osób, która po filmie Wardęgi cierpliwie czekała na ten od Konopa. Nie robiła dodatkowych researchów po kilka godzin dziennie, gdyż była zajęta innymi sprawami. Dla nich materiał to druga część świetnego śledztwa dziennikarskiego.

Ten temat nie jest dla 10% grupy osób, która żyje światem influenserów na co dzień i wiedziała o wielu wątkach już wcześniej. To temat ogólnopolski o straszliwych czynach osób z milionowymi zasięgami wśród młodszego pokolenia. Dlatego materiał jest kapitalny, bo jest przygotowany pod każdego widza, choćby miał 0 doświadczenie ze światem Internetu.

Ale dla znawców lvl 999 ten materiał to "kapiszon" xDDD

#famemma #wardega #pandoragate
  • 7
@jaxonxst nie zgodzę się tylko z końcówką opinii - film nadal posiadał wiele słów które nie zostały zrozumiałe dla starszej publiki, osobie która ogląda YT ale jak gotować czy recenzje sprzetu. Ale większość treści była zrozumiała dla nich
@jaxonxst: Dokładnie tak jak z nitro i materiałem NWASD. Wszystko latało tutaj, było zbieranie shotów i materiałów reuploady i wleciał godzinny film. Tak na prawdę to była godzina informacji z tagu i tego co niektórzy pisali w komentarzach. Jednak dopiero głośny materiał dużego twórcy ruszył temat i poszedł ban oraz częściowe wykluczenie z internetu
@jaxonxst: Masz 100% racji, ja na przykład nawet nie mam twittera ani tiktoka a z instagrama nie korzystam więc dla większości dzieciaków żyję pod kamieniem. I bardzo dobrze, wystarczy że pracbaza #!$%@? mi zegar biologiczny, nie chcę jeszcze bardziej go rozwalać ciągłym przyglądaniem gówno-stronek.
@jaxonxst: Dokładnie tak. Wpierw byłem zażenowany, że nie ma nic nowego co wypłynęło od ostatnich dni czyli: g, zabielski, megakot czy jeszcze jeden typek który mając 19 lat uprawiał sex z 14 latkiem.
Tak czy siak wszystkie materiały przekazali prokuraturze, to prokuratura jest od śledztwa. Nagłośnili sprawę i zrobili kawał dobrej roboty.

Tacy Sekielscy pracowali nad filmem 1,5 roku żeby zebrać materiał na 4 księży, oni ogarnęli to w kilka mc