Wpis z mikrobloga

Kolejna wielka zaleta Sync poszła się walić. Coraz mniej mi się to podoba.

wycofania usług przelew na adres e-mail oraz zasilenie konta PayPal – w związku z zakończeniem


współpracy z firmą PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.;

#sync #bank #dupablada
  • 10
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz: wcześniej w banku zachodnim teraz taki taki trend w mbanku zaczęli wprowadzać durny interfejs i opłaty to przeniosłem się do synca i pewnie niedługo znou trzeba będzie gdzieś indziej przeskoczyć
  • Odpowiedz
@anonim1133: Nie wszędzie i nie zawsze chciało łapać moją debetówkę, kredytowej nie mam więc wtedy występował problem. No i jak się miało na przykład kartę podpiętą pod PP i płaciło w ten sposób to była dodatkowa opłata za użycie karty, a tutaj darmowy i szybki przelew na PP.
  • Odpowiedz
@anonim1133: Można z pomocą bluecash "błyskawicznie" albo zwykłym przelewem. Tylko, że w tej chwili nie ma sync w bluecash, jest alior zwykły, a to nie wiem czy złapie, okaże się jak już wycofają. Do tego takie zarządzanie PP przez sync było dla mnie po prostu wygodniejsze, można było podejrzeć ile ma się na koncie, zrobić przelew "końcówki" jak to ja robiłem czyli wrzucałem sobie do zaokrąglenia grosze. Duży minus to nie
  • Odpowiedz