Wpis z mikrobloga

#vintagestory #minecraft
Witam serdecznie jeżeli ktoś był by zaintewresowany wsparciem mnie w tworzeniu polskiej strony VIntageStory.
Zapraszam serdecznie do odwiedzania :)

**https://vintagestory.pl/

O samej grze po przegraniu kilkudziesiąciu godizn mogę stwierdzić że jeżli chodzi i sam survival gra jest dużo lepsza niż minecraft. Mnogośc możliwości i wydajnaść jaką posiada bije mc i to bardzo.
Pozdrawiam Misieq
  • 4
@Misieeqq: Nie siedzi mi ta gierka totalnie. Nienawidzę texturepackow do minecrafta w tym stylu, a tu mamy całą gre. Od razu mówię, że nigdy nie grałem. Da się to gdzieś spiracić żeby spróbować?
Nie pomogę w tworzeniu, ale powodzenia.
@LuterKebab: Jak grałem w Minecraft, unikałem takich texturepacków jak ognia. Ale to było kilka dobrych lat temu. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do samej gry i jej wyglądu. Postanowiłem zaryzykowac i kupiłem, poziom trudnności i złożoność kombinacji jakie trzeba wykonać jest zaskakujący. Wydaje mi się że ta gra jest idealna dla osób które grały na modach, z txt w stylu medieval. Niestety z moich żrodeł wynika że nie ma wersji 'demo',
@LuterKebab: Też tak miałem, pograłem trochę i ma to swój klimat. W vintage masz ciekawszy progres, w minecrafcie po 2h masz już diamenty, brak problemu z żarciem itp. jak już kiedyś grałeś ofc, tutaj po 2h masz co najwyżej kilka garnków xd No i chodzi o niebo lepiej niż minecraft.