Wpis z mikrobloga

#rafatus cholera chciałem sobie przypomnieć najlepszy sezon sztuki nowoczesnej z altany, zbitek z ocb ale analny mitoman musiał wszystko pozgłaszac i spadło z rowerka (,)
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@Rafatus69: całe szczęście ze Ty jestes na tyle inteligentny ze do końca życia nie znajdziesz pracy we własnym kraju bo każdy twój przyszły pracodawca zobaczy film na którym szczekasz podczas igraszek z agnes, walisz do wiadra albo walis a kask ( ͡° ͜ʖ ͡°) niezla proba
  • Odpowiedz
@Zwyyrol: Pójdę do urzędu pracy i mi dadzą. Ja kocham Polskę i tylko Polskę mam w sercu. Jak trzeba będzie to i ulice zamiatać będę. Ja się pracy nie boje. Ja nie pije ponad 2 lata i jestem świadomy. Na ten temat mogę rozmawiać. Dużo przypałowych rzeczy w życiu zrobiłem, ale liczy się tu i teraz. Funkcjonuje normalnie i uczciwie w społeczeństwie, a to, że tacy ograniczeni zwyrole mają z tym
  • Odpowiedz
  • 2
@Rafatus69: mitomanie, sam już w swoje kłamstwa wierzysz ( ͡º ͜ʖ͡º) widać po obecnej aferze ze jednak przeszłość tez trochę sie liczy. Może i jestem zwyrodnialcem ale nie monetyzowalem tego jak ty. Ja usune to konto i od tak zniknę bez większego wpływu na społeczeństwo. Twoje materiały natomiast przeszły do historii pato streamingu w Polsce i nikt nigdy o tym nie zapomni. Nawet jeśli ty już
  • Odpowiedz
  • 1
@GoracyStek: to tez bardzo dobry sezon ale personalnie wolałem sezon z altanki. Kuferek, niewyobrażalne ilości wódki i kruszonki, mitomania i rapowanie do kamery, zdrada kaska z dostawca kruszonki i zakończenie w postaci ogolenia kaska na 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°) piękne to byli czasy
  • Odpowiedz