Wpis z mikrobloga

@Derringer No tak bo przed trójca nie dostawali pensji po 3 miesiące i tylko to że była atmosfera nikt nie zaskarżył kulbu o rozwiązanie kontrkatow. Przed trójca prawie nie wystartowaliśmy w lidze na wiosnę, a mecz z Lechem ostatni w rundzie jesiennej pamietam jak z ówczesna różowa zastanawialiśmy czy będziemy grać w ekstraklasie czy w 4 lidze. Pamięć złotej rybki kolego przed Trio nie było dobrze i pamiętajmy o tym.
@parov_stelar oczywiście, że było #!$%@?! Ba ten klub był beznadziejnie zarządzany nawet za Cupiała. I oczywiście, że pamiętam jak było i za wyprowadzenie klubu z dna finansowego naprawdę należy się szacunek przede wszystkim Leśniodorskiemu i Obdzińskiemu. Przypominam tylko, że Wisła spadła z ekstraklasy mając jeden z wyższych budżetów w historii klubu i nie awansowała do ekstraklasy z kilkunastokrotnie wyższym budżetem od innych zespołów w lidze. Pamięć złotej rybki kolego za Jarka nie
@Derringer ja nie mówię, że za Jarka jest dobrze xD czy za Trio. Nigdy się nie spodziewałem że w lidze będę gral z zniczem. Tylko mówienie że odkąd Trio jest zjazd w hui jest turbo niesprawiedliwy bo poprzedni właściciele doprowadzili do tego że ledow wystartowaliśmy w lidze na wiosnę.