Wpis z mikrobloga

Słuchajcie w #cs16 był taki skrót pod "O", dzięki któremu można było kupić granaty, kamizelkę itp. teraz chciałbym mieć pod "O" granaty. (nie muszę klikać "B 6 1". Po prostu stare przyzwyczajenie. Wie ktoś jak to zbindować?

#csgo
  • 8
@alaskan_pipeline: kurde w 1.6 trwało to 3 sek, kombinacja klawiszy: b43b14b6b7o2o3o3o4o5o6 i wszystko miałem, a tutaj kurde się motam, wlasnie najgorzej z tymi granatami.

Teraz najczęściej używam F1, ale nie kupuje mi wtedy granatów. No nic... muszę się przyzwyczaić ;)
kombinacja klawiszy: b43b14b6b7o2o3o3o4o5o6


@magik111: to jest zwykłe kupowanie w 1.6 za pomocą skrótów klawiaturowych zamiast myszki. W CS:GO masz to samo - otwierasz menu kupowania skrótem klawiaturowym a następnie liczbami przechodzisz do odpowiednich kategorii/broni. Wszystko działa tak samo tylko inaczej są wyświetlane numery.

Możesz przecież korzystać z bindów gdzie jednym przyciskiem kupujesz od razu to na co masz ochotę.

Przy czym z tego co zauważyłem to menu kupowania w CS:GO zostało
@Vojak: po prostu pod klawiszem "O" chce żeby otworzył mi się sklep z kategorią z granatami... Czyli to samo co po kombinacji klawiszy B 6, rozumiesz? :)

@zabiligoiuciekl: dla mnie wybieranie myszką to katorga... nie wiem nie ogarniam tego, wole kupować na klawiaturze. Dlatego bardzo chciałem mieć taki skrót. ;)