Wpis z mikrobloga

@BombaskaEskadraLotnicza: No jak zadajesz takie pytania z tyłka, to się nie dziwię. Naprawdę ciężko zrozumieć, że wykopkom było łatwiej znaleźć kwity na Zyniaka, niż na obecną aferę, do której materiały mają głównie Wardęga i Konop? Po twitterze też raczej za dużo rzeczy nie latało, więc tym samym trudniej było coś znależć ¯\(ツ)/¯
@smialson: Teraz ziomek kota ogonem odkręcasz. Na stu itd nie macie żadnych kwitów. Na zynika poza szotami z jego #!$%@? zachowań też nie. Tylko, że na jednego wysyłaliście gdzie się dało, zgłaszaliście, a na tych drugich już nie. Prosta sprawa, Reakcja niewspółmierna do problemów. Przy okazji cisnęliście postronne osoby jak sandra, tejkfiut, jasio...

Prawda jest taka, że wielu wykopków zwyczajnie cieszy możliwość, że mogą komuś #!$%@?ć zza klawiatury i się dowartościować,
Pobierz BombaskaEskadraLotnicza - @smialson: Teraz ziomek kota ogonem odkręcasz. Na stu itd n...
źródło: xxxcc
@BombaskaEskadraLotnicza po co mieszasz do tego Sergiusza, on ich nie znał, on o niczym nie wiedział, sam mówił na live. Poza tym mówił że zawsze jak wychodził z imprezy o 18 to dopiero zaczynały się dziać ciekawe rzeczy. Wejdz na jakies jego shoty, ten chłopak jest w takim.szoku, nie wie co powiedzieć, płacze na streamach. On ich nie znał tylko raz czy dwa nagrali filmik z jakimś youtuberem, ale nie rozmawiali za
@BombaskaEskadraLotnicza:

dostałeś przykład, że wielu ludzi tutaj nie interesuje prawda, sprawiedliwość, dobro innych, tylko możliwość #!$%@? komuś anonimowo i radość z czyjejś krzywdy.


I co ja mam z tym zrobić? Na wykopie są tysiące kont - jedni kierują się takimi rzeczami, drudzy innymi, nie zmienię tego ¯\(ツ)/¯

afera z nitrem była chyba topowym osiągnięciem tagu w tej kwestii.


Ale to nie tylko na wykopie ludzie cieszyli się z jego bana na
I co ja mam z tym zrobić?


@smialson: nie wiem, co uważasz. ale widzę, że moja opinia o niewspółmiernej reakcji cie poruszyła

Ale to nie tylko na wykopie ludzie cieszyli się z jego bana na YT.


bo np. mieli wyolbrzymiony obraz sytuacji. wyolbrzymiony np. przez działania ludzi z tego tagu

tak, beke sobie robie z tego typa "wyrwanego z kontekstuu


@Jerzy_Kudelski: postaraj się tak pisać, żeby było wiadomo o co