Wpis z mikrobloga

Siema.
Jakie znacie programy pozwalające na zdalny dostęp do kompa ale które nie wymagają zgody na połaczenie przez usera po drugiej stronie?
Potrzebuje kliknąć połącz i być od razu na drugim kompie.

Dzięki
#komputery
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@yawa polecam pulpit zdalny chrome. Używam od lat, po zainstalowaniu wtyczki wszystko działa bezproblemowo, startuje już od włączenia systemu więc można nawet zdalnie wpisać hasło do PC i się zalogować. Nie wymaga Chrome do działania.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@DedSec: No wlasnie to testowałem i nie mogłem nigdzie znaleźć opcji żeby pozwolił mi na wbicie sie bez akceptacji drugiej strony. Ale poszukam jeszcze raz.
  • Odpowiedz
@yawa: team viewer zobacz sobie cennik ( ͡° ͜ʖ ͡°) parę lat temu przestałem korzystać bo pozwalał na sesje trwające 50 sekund
  • Odpowiedz
@yawa: Klientem może być praktycznie cokolwiek, hostem może być pecet z dowolnym systemem. Drobny problem ze strumieniowaniem do PC jest z tym, że trzeba sobie dodać jakiś program do steam, żeby go uruchamiało, a potem przełączyć z niego na inny, żeby widzieć pulpit. Poradniki proponują odpalić notatnik i po uruchomieniu wcisnąć F1. Na telefonie nie ma tego problemu.
  • Odpowiedz
@szymski1: #!$%@?, czy ja serio poleciłem dobrze znanego trojana którego instalki wszędzie są już pewnie zainfekowane i nie dość że nikt się nie kapnął, to jeszcze typek mi podziękował? XDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz