Wpis z mikrobloga

@jaqqu7: ale ktoś popłynął. W rzeczywistości ma być spotkanie lub już było lindy z jakimiś bankami. Twitter ma być dochodowy w przyszłym roku. A najgorszy moment tt ma już za sobą i ostatnie wyceny idą w górę
  • Odpowiedz
  • 1
@knskk_: Cienko to widzę, jak z subów zarabia grosze, a duże marki nadal trzymają się z dala od Twittera + ostatnie raporty dotyczące aktywności realnych użytkowników są również mało optymistyczne dla serwisu.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: z subów zarabiali grosze obecnie się to zmienia na tyle co się orientuję. Linda mówiła że 90 ze 100 największych marek wróciło do reklamowania. Aktywność też się nie pokrywa z informacjami głoszonymi przez firmę. Według twittera niedawno padł rekord aktywności na poziomie 540mln użytkowników.

Ciężko stwierdzić jaka jest prawda ale sądząc po tym co robi Twitter to nie może być aż tak źle. Np community notes działa na posty reklamodawców
  • Odpowiedz
  • 0
Według twittera niedawno padł rekord aktywności na poziomie 540mln użytkowników.


@knskk_: Z czego większość to boty. Przez moje 13 lat na twitterze nie widziałem nigdy takiego zalewu fałszywych kont, jak obecnie.

Z tymi reklamami też bullshit, bo 99% reklam jakie widzę, to są albo coinerzy, albo dropshipping z Chin.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: ja z botami mam dokładnie odwrotne wrażenie.
Mi się zawsze pojawiało mało zagranicznych reklam to nwm. Polscy reklamodawcy raczej nie należą do największych

w ogóle staram się nie używać twittera to może tylko takie wrażenie mam.
Według mnie obecnie tt ma się dobrze ale pożyjemy zobaczymy
  • Odpowiedz
@jaqqu7: A ja się zastanawiam, co oni mają na myśli pisząc bot. Może oni myślą, że to są osoby krytykujące rząd? Bo to im banują konta, a boty nadal śmigają. :)
  • Odpowiedz