Wpis z mikrobloga

#famemma szczerze mówiąc to mam takie przemyślenie. Żeby nie było niedomówień - cała ta szajka to idioci, boxdel to też mitoman i debil natomiast czy to społeczeństwu #!$%@?ło czy to tylko wykop? Bo tak po prawdzie to jedyne co można zarzucić chłopowi to to, że jako tam nie wiem 18, 19 czy 20 latek napisał do jakiegoś dzieciaka, że by go ruchał w cycki XD. Tak szczerze mówiąc jako osoba, która ma okazję siedzieć w tym internecie jakoś od 2006/7 roku to bekę mam z takich oskarżeń. Nie chodzi nawet tylko o sytuację tego grubasa, ale czy mimo wszystko nie daliśmy się wciągnąć w tą szeroko rozumianą poprawność polityczną i czepiania się gówien? Stu to najchętniej by te dzieci zruchał i powinien siedzieć w psychiatryku, ale to co napisał grubas to tak szczerze mówiąc całe nic przy tym co pisali ludzie 10-15 lat temu w internecie. Zayebcie mnie w komentarzach lub wytłumaczcie mi swoją perspektywę.
  • 3
@jolu90: Ale ty zdajesz sobie sprawę że każdy ma w dupie co napisał boxdel do jakiejś płaskiej 14tki? Większość osób ma problem o to że wiedział o sytuacji pomiędzy Stuu i Julka (co sam potwierdził) i gówno zrobił! Promował Dubiela i Fagate na fame jakby nic się się stało, mając świadomość że kryje pedofila
@jolu90: Ale on się przyznał też do softów od tej Oli (chyba poniżej 15 roku życia), to wysłania tego trzeciej osobie, co samo w sobie jest podwójnie złe bo wbrew woli i bo rozsyłanie materiału pedofilnego.
Do tego te "żarty" to gówno nie żarty. Nikt normalny tak nie gada ani nie pisze do osoby w tym wieku.

Jasne że Stuu to był celowy nastawiony na tylko jedno natarczywy predator, a Boxdel