Wpis z mikrobloga

Chce ktoś wziąć udział w dubbingu mojego moda? Są to dosłownie pojedyncze zdania czy nawet słowa. Ot, podłożyć tekst po potwory.

#bloodline
  • 12
  • Odpowiedz
@Destr0: @AlfPaczino: ok. prawdopodobnie po południu dostaniecie ode mnie teksty. Małe wytłumaczenie o czym gra. Wszyscy już śpią więc mogę trochę zdradzić. Bohater budzi się po wykop party. Nie pamięta kim jest i nie wie gdzie. By sobie przypomnieć rusza po "opuszczonym" szpitalu natrafiając na największe afery jakie przetoczyły się przez wykop. W grze umieszczone będą nawiązania do wielu sytuacji czy osób (oczywiście nie wprost). Po jutrze szykuję premierę pierwszego
  • Odpowiedz
@Zioman: @Destr0: Dzięki. Wracam do dłubania w plikiach. Będziem w kontakcie. Aha, gra jest prymitywna więc nagrywać będziemy w formacie .wav. Nic nie poradzę.

@AlfPaczino: to samo co wyżej plus poprzedni wpis
  • Odpowiedz
@Destr0: @AlfPaczino: Chłopaki, roboty jest więcej niż myślałem. Dostaniecie ode mnie pliki bazowe, żebyście wiedzieli ile mają trwać. Będą tam sekundowe i jak i kilkusekundowe nagrania. Będziecie musieli je nagrać w wav jednokanałowym (czyt w mono). Jakie dźwięki wydacie - czy będziecie robić zwałę czy udawać prawdziwe zombiaki - zależy tylko od was. W zasadzie tam gdzie jest dłuższy fragment można rzucić jakimś wykop #!$%@?, korwin królem czy innymi tekstami,
  • Odpowiedz
Wasze pliki muszą mieć dokładnie taką samą liczbą sekund co oryginały bo inaczej gra się gubi.
  • Odpowiedz
@AlfPaczino: Śmiało można. Co do czasu, to miesiąc jest zanim ja przerobię to co mam, więc do wigilii spokojnie można robić. A pewnie i dłużej.
  • Odpowiedz