Wpis z mikrobloga

czy taki typowy arcade jak nfs?


@WpiszSwojLogin: No błagam Cię, żadna Forza nie była aż tak arcade jak NFS, nawet Horizon. A FM to po prostu simcade, odpowiednik Gran Turismo.
Mnie pasuje bo od symulacji mam Assetto Corsa Competizione (tu się można nieźle spocić ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) a w Forza Motorsport można się naprawdę dobrze bawić.
@rbbxx GranTourismo moim zdaniem lepiej oddaje granicę przyczepności samochodu, efekty odpuszczenia gazu a przede wszystkim nierówności toru. Nigdy nie grałem w te gry na padzie, ale na kierownicy GT jest zdecydowanie bardziej wymagające.
GranTourismo moim zdaniem lepiej oddaje granicę przyczepności samochodu, efekty odpuszczenia gazu a przede wszystkim nierówności toru.


@wbrewprawdzie: Lepiej od czego? Od FM7?
@rbbxx Tak jest. Znacznie więcej ogrywałem GT, ale jak parę razy przysiadłem do Forzy to samochody znacznie więcej wybaczały, samochody były bardziej lepkie. I tak do AC brakuje realizmu jednej i drugiej, ale mi model jazdy w GT daje dużo więcej radości.
@wbrewprawdzie: Ale piszemy o nowej Forza Motorsport, która ma dzisiaj premierę dla posiadaczy Premium i która ma ponoć całkowicie zmieniony model jazdy i jak dotąd nie wiadomo jeszcze zbyt wiele o tym jak dokładnie spisuje się na kierownicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czystej symulacji mam aż nadto w ACC a od nowego Motorsporta oczekuję dobrej zabawy.