Wpis z mikrobloga

TIL, że według wykopa pisanie 19 latka do 13 latki o ruchaniu w cycki to normalna rzecz, którą robią nastolatkowie. Co te gówniarze teraz #!$%@?ą to ja nawet nie xD

#wardega #boxdel #stuu
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@TenOdMirabelek: Spośród setek osób w przedziale wiekowym 20 - 30 z którymi miałem do czynienia nie znałem ani jednej, która choćby kontaktowała się z osobami poniżej 16 roku życia. Jedyny typek, który miał 25 lat i umawiał się z 16 latką został praktycznie wykluczony z grupy i szybko pojawiły się pewne "domysły" na temat jego preferencji.

Takie anegdotki do niczego nas nie doprowadzą ¯\(ツ)/¯ Za normalne możemy uznać zachowania nieszkodliwe
  • Odpowiedz
@celulozy nie trzymali ale wypisywali i wypisuja, mam nadal screeny rozmowy z jednym wykopkiem kiedys je udostepnilam gdzie mowi ze facetow pociagaja dzieci i taka jest po prostu biologia, to ze DZIEKI BOGU!!! nikogo nie skrzywdzili, nie znaczy, ze nie pisza takich rzeczy i nie zaczepiaja dzieci w internecie, dlatego tutaj taka cisza, nic nadzwyczajnego dla wykopkow
  • Odpowiedz
@szermierczyk: nikt nie broni youtuberow, ale uzytkownicy slusznie zauwazają pewne rzeczy i domyslam sie ze splycasz jakiekolwiek oznaki krytki 14latek do tego co napisales wyzej

dzis nawet nitro wrzucił film w ktorym mówi, ze jezeli 14latka wysyla ci dwuznaczne zdjecia to powinno sie jej odpisac ze to nieodpowiedine itd. - doslownie, mowi to przy ogladaniu filmu wardęgi

wiesz co to znaczy? to jest wprost pokazanie jakieś patologii tego swiatka, ze youtuberzy dostaja takie wiadomosci od tych "malych #!$%@?" regularnie, jedni dobrze reagują i odpisują, ze to zle, a inni wykorzystują i to jest zło, oczywiscie trzeba tepic youtuberow ktorzy wykorzystują naiwnosc mlodych
  • Odpowiedz
  • 0
@elo_: Bazujesz na zbyt wielu nieprawdziwych założeniach na mój temat.

domyslam sie ze splycasz jakiekolwiek oznaki krytki 14latek do tego co napisales wyzej


Nie. Możesz wskazać na jakiej podstawie wyciągnąłeś tak daleko idące wnioski na temat mojej
  • Odpowiedz
według wykopa pisanie 19 latka do 13 latki o ruchaniu w cycki to normalna rzecz, którą robią nastolatkowie. Co te gówniarze teraz #!$%@?ą to ja nawet nie xD


@szermierczyk: to dawaj screeny
  • Odpowiedz
@szermierczyk: bo masz screeny, co nie? cxy jednak teraz bedziesz szukał i okaze sie, ze nikt nie pisze tego w ten sposob co splyciles, moze ty robisz projekcje, skad ja mam wiedzieć
  • Odpowiedz
@? i przemilczając opinie, że 19 latkowie piszący o ruchaniu do 13 latek są normalni? #!$%@?ło was na tym wykopie do reszty.


@szermierczyk: moim zdaniem ciebie #!$%@?, bo nie dales zadnego screena od samego początku
  • Odpowiedz
Co? Skąd ty to bierzesz? Rozegrałeś scenariusz rozmowy ze mną bez mojego udziału w swojej głowie i mi coś zarzucasz na tej podstawie?


@szermierczyk: nie mialem na mysli ciebie konkretnie, tak mi sie napisalo jak np. "Bierzesz patelnie i robisz na niej placki" Nie mam na mysli ze robisz placki w tym momencie. Ogolnie strasznie personalnie to odebrales
  • Odpowiedz