Wpis z mikrobloga

Ah zapomnialem.. przeciez ojciec Dubiela to byly prokurator. Tam juz niebo i ziemia na bank jest poruszona i jak to zatuszowac i sie wywinac z tego. Albo tylko Stuu beknie albo jego ojciec ich dwoch bedzie wyciagal z bagna.
Jak zwykle kur.. niezniszczalny Dubiel.
#famemma #wardega #wataha #konopsky
  • 12
  • Odpowiedz
@corryand: Żeby obecnie wskórać coś realnego to taki prokurator musiałby być protegowanym Ziobry (jak chociażby słynny prokurator z Lublina, który umarza wszystko jak leci), a jakoś nie sądzę, żeby starzy tych bananowych dzieciaków byli mocno związani z rządzącymi (chociaż oczywiście mogę się mylić). Zresztą akurat obecna ekipa może być cięta na influencerów, co pokazały działania MSW w sprawie High League.

Raz by się Prokurator Zero na coś przydał i wykazał czymś
  • Odpowiedz
  • 0
@qwe_: no duzo, malo przestepcow jest nietykalnych przez to ze maja plecy w prokuraturze bo rodzina i do oskarzen nie dochodzi? Ja nawet mialem takiego w miescie obok, pisali o nim w newsach, byly rozprawy, byli swiadkowie, typ nietykalny. Nie bede to wchodzil ale tak to dziala. Nie wiem na ile Dubiela stary jest obrotny
  • Odpowiedz
@corryand:

malo przestepcow jest nietykalnych przez to ze maja plecy w prokuraturze bo rodzina i do oskarzen nie dochodzi?

Możesz podać takie przykłady? Czy po prostu zasłyszana historia?
Nie mówiąc już o tym, że prokuratura, która się Dubielem zajmuje jest z zupełnie innego okręgu niż ten, gdzie pracował ojciec Dubiela. Jak Ty to sobie wyobrażasz? Ojciec Dubiela pójdzie do prokuratury, gdzie śledztwo nadzorowane jest przez prokuraturę generalną i będzie ich przekonywał,
  • Odpowiedz