Wpis z mikrobloga

Ej, nie mogę z tego, jak konfiarze sami siebie oszukują, że niby równie mocno nie lubią Tuska, jak i Kaczyńskiego. xdd

Zrobiłem tu randomowy wrzut na konfe i w reakcjach od razu: "PO gorsze", "a PO to co?", "chyba mylisz z KO".

I jeszcze te "listki figowe", że na przecież na sto wpisów o Tusku-Niemcu przypada 0,67 posta o "Vateuszu", że niby jesteśmy tacy antysystemowi i nienawidzimy wszystkich równo xd

Konfederacja po prostu spermi do PiS. Taka prawda :)))

#polityka #spermiarzalert #bekazkonfederacji #bekazpisu
  • 9
  • Odpowiedz
@nietak7 Niby dzwonią, ale nie wiesz w jakim kościele. Jesteśmy na wykopie, a tutaj jest farma trolli neuropy, myślisz dlaczego konfiarze odpowiadają w taki a nie inny sposób? Trolli pisowskich tutaj jak na lekarstwo, bo dostali by w cymbał odrazu. Zapraszam na inne fora/media
  • Odpowiedz
@nietak7 w porównaniu do farm neuropy, tak jest to lekarstwo. Przypominam, że macie discorda, gdzie posłusznie wykonujecie rozkazy. Chyba, że jeszcze Cię nie wtajemniczyli, to mi przykro xD
  • Odpowiedz
@nietak7 no dziwne że na skrajnie antypisowskim portalu ludzie nie skupiają się tak mocno na krytyce pisu

tak samo antyreligijni ludzie w Polsce skupiają się na krytyce katolicyzmu, a dużo mniej islamu czy hinduizmu
  • Odpowiedz