Wpis z mikrobloga

Nie przespałem dzisiejszej nocy, bo myślałem o byłej z borderem, po niecałych 3 miesiącach od zerwania znalazła sobie najprawdopodobniej faceta, #!$%@?, strasznie boli myślenie o osobie, na której cały czas Ci zależy, z którą spędziłeś piękne chwile, strasznie to boli, muszę chyba urwać z nią wszelkie kontakty i zrobić sobie jakiś ciąg alkoholowy
  • 27
  • Odpowiedz
@smallboobslover dobra osoba, która chce, żeby eks były szczęśliwe, mimo że im z nimi nie wyszło - "ciota" ( _)

@Retsew nie mieszaj się w jej nowe związki, wyjdzie im to wyjdzie, nie to nie, nie jest twoją rolą opiekować się eks i upewniać, że jej nowy facet będzie wszystko wiedział i dobrze postępował. Całego świata nie zbawisz.
  • Odpowiedz
dobra osoba, która chce, żeby eks były szczęśliwe, mimo że im z nimi nie wyszło - "ciota" ( _)


@fuechsinn: oczywiście, że tak xd jest to bardzo patologiczne zachowanie, bo to może budować kolejne negatywne scenariusze:
- że zostanie jej orbiterem i opcją zapasową.
- będzie pod jej dalszą kontrolą - już nawet to się dzieje, bo ona ma to wszystko w dupie, żyje swoim życiem i rozwiera nogi innemu, a i tak kontroluje życie OPa, bo ten cały czas o niej myśli i
  • Odpowiedz
@smallboobslover: masz rację, ale też #!$%@?, nie radę mu dajesz, jest cipą to fakt - to właśnie efekt obcowania z borderem jak nie jesteś doświadczony
@fuechsinn jest spora różnica między „niech jej się wiedzie, ale nie ze mną”, od „kocham ją, ona zasługuje na kogoś lepszego, niech jej się wiedzie beze mnie, a ja będę się upijał i płakał w poduszkę”
@Retsew naucz się jak myśli kobieta, a
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Szimu chodzę na basen 3-4x w tygodniu, po zerwaniu znalazłem sobie pracę i ogólnie zajęty jestem całkiem, problem jednak, bo teraz siedzę na L4 i mi do łba uderza, zrobiłem w sumie większość rzeczy które napisałeś, co do używek to w poście trochę taki żart, bo ja wypije max 1 piwo w ciągu miesiaca, nie pale, nie wciągam etc. Po prostu mój cykl rozwoju towarzyskiego jest trochę przesunięty, bo to była
  • Odpowiedz
@Retsew nie wkręcaj sobie syndromu sztokholmskiego ani niczego, co ktoś Ci spróbuje wmówić. Też miałem pierwszą z borderem w wieku 21 lat, na pocieszenie powiem, że po drugiej babie będziesz miał wysrane srogo czy ktoś chce z Tobą być czy nie. Nie szukaj sobie teraz baby bo zaserwujesz jej prawdopodobnie taki sam śmietnik jak twoja była serwuje teraz aktualnemu chłopakowi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Szimu właśnie też myślę trochę o tym, żeby nie szukać sobie dziewczyny, jednak jeżeli mam byc szczery to jest już znacznie lepiej niż te 2-3 miesiące temu, i głównym powodem dlaczego akurat dzisiaj o niej myślałem jest to, że spotkałem jej przyjaciółkę na basenie, dodatkowo l4 i brak zajęcia + nie usunięcie jej kilka miesięcy temu z wszystkiego czego się da.

Także na razie dam sobie spokój z dziewczynami jeszcze, ale
  • Odpowiedz