Wpis z mikrobloga

Nie przespałem dzisiejszej nocy, bo myślałem o byłej z borderem, po niecałych 3 miesiącach od zerwania znalazła sobie najprawdopodobniej faceta, #!$%@?, strasznie boli myślenie o osobie, na której cały czas Ci zależy, z którą spędziłeś piękne chwile, strasznie to boli, muszę chyba urwać z nią wszelkie kontakty i zrobić sobie jakiś ciąg alkoholowy
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@malebro pewnie tak, ale jak już się wyrobi syndrom sztokholmski + to jest pierwsza osoba, która kiedykolwiek odwzajemniła uczucia, to ciężko, po prostu ciężko.

To trochę tak, jak po pierwszym zerwaniu które przeżywa się w podstawówce, ja przeżyłem je w wieku 20 lat zamiast 13
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sveq91 może, a może są najszczęśliwszymi osobami na świecie, samo zastanawianie się nad tym mnie dobija, chciałbym jakoś temu facetowi powiedzieć, ostrzec, dać rady, żeby nie popełniał tych samych błędów co ja, bo skończy się to zerwaniem jeszcze szybciej niż ze mną, nie chce dla niej źle, chce, żeby była szczęśliwa, jak nie ze mną, to z kimś innym, ale wiem, że jeżeli nowy adorator nie będzie wiedział o tym, że
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@shitman6 mowiac szczerze to miałem już podobną sytuację z przyjaciółką, w której się zakochiwalem, a ona znalazła sobie w tym czasie chłopaka, z perspektywy czasu wiem, że jest on dla niej 300x lepszy niż ja mógłbym kiedykolwiek być, jestem szczęśliwy, że odnalazła szczęście, tak samo chciałbym dla mojej byłej, ale wiem, że z jej podejściem będzie to zajebiście ciężkie, i pewnie znowu skończy się to dla niej źle
  • Odpowiedz
@Retsew: Pomyśl że wycisnąłeś ją jak soczystą cytrynkę. Przeżyłeś wszystko dobre co miała do zaoferowania a uniknąłeś lat #!$%@? i awantur które trafią się jakiemuś frajerowi :).
  • Odpowiedz
@Retsew: Człowieku nie myślisz racjonalnie, Twój mózg Cię oszukuje! Nie myśl o byłej z borderem, niech sama układa sobie życie, tym bardziej o jej nowym fagasie. Skup się na sobie, bo ewidentnie nie radzisz sobie z emocjami, a Twoja samoocena leży i kwiczy. Idź skonsultuje się ze specjalistą, niech pomoże wychodować Ci jaja!
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@taxi_driver92 chodzę do psychologa ;)

Ogólnie to napisałem do niej, powiedziałem wszystko co myślę i pousuwalem ją z Instagrama, Facebooka i innych socjali, byleby nie widzieć czy jest aktywna, czy przegląda moje story i inne gówna

Po prostu łatwiej zapomnieć w ten sposób
  • Odpowiedz
, jestem szczęśliwy, że odnalazła szczęście, tak samo chciałbym dla mojej byłej,


@Retsew: ja pierd0lę to ja już wiem dlaczego się rozstaliście - ty jesteś ciotą xd i żeby nie było, ze obrażam gejów i biseksualnych - masz strasznie uległe podejście.

Gościu - nie udało się - trudno. Ja to sobie wyobrażam, ze laska ma w dupie ciebie, a innego fagasa w swojej cipce i nawet ona nie pomyśli o
  • Odpowiedz