Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jak oceniasz swoje szanse (potencjalne) u takiej szmuli?


@TypowyNalesnik: a skąd ma wiedzieć, jeśli nie wiem o niej nic więcej? Jeśli to patuska z biednej rodziny z #!$%@? ojcem, to super-łatwo. A jeśli z dobrego domu i jest rozpieszczona, to szkoda czasu, bo inwestycja się nie zwróci.

Może puszcza się z pierwszym-lepszym, a może się szanuje i ma faceta, którego kocha od wielu lat.
@cebekk: jakie uchwyty uważasz za najpraktyczniejsze? niedługo będę kuchnię wymieniał i się nad tym zastanawiałem ostatnio

większość klasycznych uchwytów tylko przeszkadza w myciu frontów kuchni, jestem zwolennikiem gładkich matowych frontów, żeby łatwo je było utrzymać w czystości

do tego odstające uchwyty to zawsze ryzyko #!$%@?ęcia się o nie

stąd myślałem czy nie iść czasem w system bezuchwytowy taki, gdzie są żłobienia we frontach ale to właśnie też zakamarki jakieś w których
@Catmmando: Masz rację, to tylko wygląda na łatwiejsze w czyszczeniu, a w tych zagłębieniach po czasie tworzą się nowe cywilizacje.
Nie da się określić tak z czapy które uchwyty są najlepsze, musisz się przejść do najbliższego salonu albo nawet Castoramy czy innego Obi, kilka razy potrzymaj za różne uchwyty ale z myślą, że potrawa już dochodzi a jeszcze na szybko musisz czegoś dodać. Jak dobierzesz sobie kilka ergonomicznych kształtów, to wtedy