Wpis z mikrobloga

gdzie to fundusze pomnazaly Twoje wpłaty, dzięki temu giełda cokolwiek chulala, a Zakład Utylizacji Szmalu nie mógł na nich łap położyć.


@crpingui: Fundusze miały też koszty, a pokrywane były z tych środków. Poza tym masz jakieś porównanie co pomnożyły?
  • Odpowiedz
@pifqo fundusze były prowadzone przez banki, tak samo bank zarabia na lokatach, obracają pieniędzmi, przy czym same mają przy tym zarobek z którego pokrywają koszta operacyjne. Wyjaśniłam dlaczego chajs w zus to spalarnia pieniędzy. Poczytaj na czym polegał skok na OFE. Jak wcześniej pisałam nie jestem za żadna z wiodacych opcji politycznych włącznie z Konfą. Była szansa na spoko opcje, (pan Gwiazdowski z centrum Adama Smitha), ale umarła śmiercią naturalną, bo
  • Odpowiedz
@pifqo:

ale używaj dwóch stron równań a nie jak kaczyński wciskasz kit


Przecież ci właśnie przedstawiam dwie strony równania, ćwierćinteligencie. O tyle o ile zmniejszyły się aktywa OFE o tyle zmniejszyło się zadłużenie państwa. Jeśli dodasz do tego ten twój wyimaginowany przelew do ZUS to kwoty przestaną się bilansować i nie będziesz miał żadnego równania tylko cudowne rozmnożenie kapitału.
  • Odpowiedz