Wpis z mikrobloga

Właśnie wracałem z urlopu i jadąc samochodem z lotniska do mojego miasta zobaczyłem coś wobec czego nie potrafię przejść obojętnie. Domyślam się, że sprawa mogła być poruszana już wcześniej ale ja spotkałem się z tym po raz pierwszy i szczerze mówiąc poczułem obrzydzenie. Na wstępie pragnę zaznaczyć, że w żadnym razie nie jestem wyborcą PiSu i nie zamierzam ich jakkolwiek bronić. Mam jednak też swoje lata, od zawsze interesowała mnie polityka i nie cierpię na amnezję. PiS czy PO to dla mnie jedno i to samo. Zło i choroba, która od lat toczy ten kraj. W tym poście ja jednak nie o tym. Jerzy Owsiak od lat robił dobrą robotę jednocząc Polaków ponad podziałami i dzięki temu pomagając swoją działalnością nieprawdopodobnej liczbie osób w tym często niewinnych dzieci, które tego właśnie potrzebowały. WOŚP stał się dzięki niemu symbolem i czymś wyjątkowym na skale światową. I gdzie w tej sytuacji jest to łączenie ponad podziałami? Czemu ma to służyć? Czy Jerzy Owsiak zapomniał jaki przyświecał mu cel? Postanowił rozmienić się na drobne i zaprzedać swoje ideały? W imię czego? Jak można uczestniczyć w grze, którą od lat serwują nam politycy, dzielić Polaków na lepszych i gorszych a za kilka miesięcy znów chcieć by się zjednoczyli podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Jaki ma to sens? Tak jak już wspomniałem nie urodziłem się wczoraj i nie kupuje tłumaczenia, że drobnym drukiem jest napisane iż chodzi o sepsę. Taki billboard w takim czasie i takiej formie to nie jest przypadek. Żyjemy w okropnych czasach. W czasach upadku autorytetów. Skłóconym społeczeństwem najłatwiej manipulować. #polityka #wosp #pis #po #konfederacja #wybory
O.....2 - Właśnie wracałem z urlopu i jadąc samochodem z lotniska do mojego miasta zo...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 50
@Ryshieq nie zrozumiałeś. Ochojska jest jawnym politykiem PO/KO a jakoś jak PAH robi kampanie na rzecz Syrii/Palestyny czy innej akcji to nie wali transparentu przed wyborami aby walczyć z głodem i biedą wielkimi literami a pod spodem jak w umowach-kruczkach "w Syrii".

Owsiak to człowiek jawnie agitujący za jedną opcją ale udaje "niezależnego". Tak jak Rachonie, Kanie udają niezależnych dziennikarzy.

Owsiak doskonale umie urabiać ludzi co pokazał podczas akcji z Adamowiczem gdzie
@Olo92: Co ty pieprzysz że masz jakąś dobra pamięć skoro udowadniasz że jesteś złota rybką? xD

Jakie PiS po jedno zło? Kto za po tyle kradł i łamał prawo i konstytucję?

Ktora z tych partii od samego powstania napieprza w WOŚP i wyrzyguje z dupy oskarżenia? Tylko PiS jest zbiorem szumowin, ktore atakują Owsiaka odkąd mogą. Nie lewica, nie po, nie konfa tylko zdebilniały PiS!!!
@Olo92: Uderz w stół xD To plakat o czymś innym, no ale zapiekło pisowca.

II wojna światowa. Marszałek Żukow wychodzi z gabinetu Stalina zdenerwowany, na korytarzu zaklął i mruknął "A to #!$%@? wąsaty!". Ale przed drzwiami stał oficer ochrany i zareagował natychmiast pytając:
- Co powiedzieliście towarzyszu?
Żukow na to, że nic.
- No to wrócimy do gabinetu tow. Stalina i wyjaśnimy sprawę - powiedział oficer.
Wrócili więc i oficer melduje: