Wpis z mikrobloga

w sumie ja tez chce zeby modelki/modele przynosili mi narkotyki. (°°
i wcale nie bede ich za to przyduszala, opluwala czy bila.
zrobie im obiad, albo chociaz kanapke. pogadamy se o zyciu, posluchamy muzyki...

chyba zaloze kanal na yt. trzeba walczyc z patriarchatem i odebrac chlopa to dobre gowno... w sensie modelki z narkotykami.


#narkotykizawszespoko #gonciarz #gargamenel
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thymotka: Przecież te modelki nie przynosiły pronciarzowi tego kryształu, tylko on im to dawał w zamian za wiadomo co xd W jaki sposób gonciarz stał się niby takim złem itd. ??? On dawał modelką koks a one płaciły tym co miały i tyle. Na wszystko co się tam odbywało była obopólna zgoda xD Co to jest w ogóle za logiczny fikołek żeby go teraz oskarżać o bycie przemocowcem. Jeszcze powinny
  • Odpowiedz
@thymotka: Branie jakichś narkotyków itd. to rzeczywiście ryzykowne i nieodpowiedzialne. Ale to że sobie chciał poruchać to nie powiedziałbym że to coś złego xd Po prostu wybrał najbardziej zaburzoną osobę jaką dało się wybrać xD
  • Odpowiedz
@thymotka: Tak to jest jak chce się obracać dwudziestoletnie modelki z problemami psychicznymi i uzależnieniem xD Trzeba ponosić konsekwencje swoich wyborów xD Chociaż patrząc na gonciarza to nie uważam żeby zrobił cokolwiek naprawdę złego. Bestia z Tokio xD Cały wykop się śmieje z kasiu wruć a typ w tym czasie takie coś odwala xD
  • Odpowiedz
  • 0
@USER_303: noo kasia mu piekny sztylet wbila brutusowym gestem. XD to co ona napisala w swojej relacji na insta z wczoraj bylo w sumie najgorsze, bo sugerowalo, ze z gonciem od bardzo dawna zle sie dzieje
  • Odpowiedz
@thymotka: Na 100% ta sprawa się skończy jak historia johnnego deppa i amber heard. Gonciarz dostanie po reputacji i alternatywka też. Zniszczą sobie może nawet kariery i to wszystko przez to że zamiast się odciąć i mieć wywalone na tą całą sytuację to juleczka postanowiła ją upublicznić xD Zamiast ciężkiej pracy, ułożenia sobie życia itd. to szuka osoby na którą może zwalić winę. Nie zdaje sobie przy tym sprawy że
  • Odpowiedz