Wpis z mikrobloga

#blackpill
Witam blackpillian od jakiegoś czasu poczytuje sobie tag blackpill, a jako, że właśnie wybieram się na studia postanowiłem zdać raport ze stopnia brutalności blackpillu wśród młodzików.
Część 1: Akademik.
Pierwszym co zwróciło moją uwagę była ilość hiszpanów rejestrujących się do domu męczarni i rozkoszy, wpierw odetchnąłem z ulgą wszyscy przybysze z półwyspu iberyjskiego mieli nie więcej niż 170cm!, niestety instynktem p0lki jest być materacem dla obywatela nacji konkwistadorów toteż drugą rzeczą, którą zobaczyłem była p0lka obściskująca się z hiszpanem niższym ode mnie o głowę (twarz iberyjczyka nie napawała zachwytem). Załamawszy się po tym jakże brutalnym wydarzeniu udałem się do przydzielonego mi pokoju, na szczęście współlokatorzy okazali się być normalnymi gośćmi szybko udało mi się z nimi porozumieć. Średni wzrost mężczyzn akademika oceniłbym na około 180cm (wielu wysokich gości, ale także wielu niskich przynajmniej w akademiku, jeżeli pod uwagę wziąć oskariat żyjący w wynajmowanych mieszkaniach średnia wyniosłaby zapewne koło 183cm, ale to zweryfikuje pierwszego dnia zajęć), mordy natomiast w większości zadbane (niekoniecznie przystojne) studenci ewidentnie ćwiczą procent tłuścioszków jest znacznie mniejszy niż w generalnej populacji co wpływa na atrakcyjność. Warto też zauważyć, że sami studenci są pomocni choć może dają mi taryfę ulgową jako pierwszorocznemu. Zauważając, że było mniej brutalnie niż zakładałem położyłem się spać w dobrym humorze.
Część 2: wizyta w galerii
Nie będę się tutaj specjalnie rozpisywał jest to coś co każdy użytkownik tagu może zweryfikować na własną rękę, powiem, że było na tyle brutalnie, że zepsuło mi to humor na resztę dnia.
Jest to mój pierwszy wpis więc narracyjnie może być średnio. Niedługo odbędzie się impreza dla pierwszaków więc jeżeli będzie pojawi się zainteresowanie z chęcią się tam wybiorę, aby przeprowadzić moje badania.
  • 2