Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #polityka #konfederacja #trzeciadroga #prawackalogika #polityka #wybory

Ohoho, ale zabolało! Mój komentarz skasowany przez jakże LIBERALNEGO dyskutanta w przeciągu minuty, żeby czasem ktoś nie przeczytał...
https://wykop.pl/wpis/72961075/funfact-sporemu-gronu-konfederatow-w-latarniku-wyb#257808821

No to powtarzamy jeszcze raz, towarzysze.

Funfact: trzecia noga to kolejna sztuczna, ODGÓRNIE wymyślona i zaplanowana wydmuszka. Wyhodowana i istniejąca tylko i wyłącznie z powodu wieloletniej promocji Hołowni przez TVN oraz inne liberalne kołchoźniki pokroju GW czy Onetu. Stworzona stnieje tylko i wyłącznie po to, aby przejąć trzeźwiejących wyborców mainstreamu którzy zaczynają widzieć że są dymani także i przez "jedynie słuszną partię" jaką jest dzisiaj PO. Oczywiście, zaraz po wyborach ci co zagłosują na Hołownię obudzą się... razem z tym samym PO, na początku tylko "w koalicji" a potem "na kolacji" gdy zostaną przez nich skonsumowani.

Skąd o tym wiem? Ano stąd że ten numer był przerabiany mnóstwo razy z tym samym skutkiem.

Pamiętacie Nowoczesną? Jak to miało być super fajnie liberalnie ekonomicznie i postępowo? No, właśnie, i gdzie dziś jest ta Nowoczesna? Mniam, mniam, skonsumowane.
A może pamiętacie Ruch Palikota? I co tam dzisiaj słychać w ruchu palikota?...
A kto jeszcze pamięta gdy Unia Wolności zaczęła się chwiać w posadach, stworzoną z mega wielką pompą Partię Demokratyczną? No ja jeszcze pamiętam...

Drogie dzieci, pamiętajcie - w demokracji LIBERALNEJ macie prawo głosować jak chcecie. Oczywiście wybierając z puli tych kandydatów, którą starsi i mądrzejsi w szczujniach wam ją zatwierdzą :) Wszelkie niezatwierdzone partie, które mimo to mają czelność startować (czytaj: łamać zasady demokraji LIBERALNEJ) będą opluwane od rana do wieczora od faszystów, rasistów, fobów itp. Ale to tylko te, które są na tyle silne że uda im się przebić przez blokadę medialną (mają własne media jak PiS albo są naprawdę dobrzy w internety jak Konfa). A te prawdziwe ODDOLNE inicjatywy, jak choćby ruch Roberta Gwiazdowskiego które zaczynają z niczym są starannie i w rękawiczkach tłumione i wymilczane aż do ich szybkiego zgonu.

I dlatego nie ma najmniejszego sensu nawet zwracać uwagę na Hołownię i co on wygaduje. To wyznaczony na konkretne zadanie medialny funkcjonariusz. Sprawnie w śliskich i gładkich zdaniach każdemu obieca to co ten chce usłyszeć, skuma się (wyjątkowo trafnie zresztą) z równie bezideowym co marzącym o korycie PSLem. Wszystko żeby ci, którzy nawet będąc pod czapą medialną TVNu mieli już dosyć Tuska mogli "odreagować" i na złość babci odmrozić sobie uszy oddając głos na Hołownię... "no bo przecież nie zagłosuję na fasZystUFf!!!"
  • 11
Pamiętacie Nowoczesną? Jak to miało być super fajnie liberalnie ekonomicznie i postępowo? No, właśnie, i gdzie dziś jest ta Nowoczesna? Mniam, mniam, skonsumowane.

A może pamiętacie Ruch Palikota? I co tam dzisiaj słychać w ruchu palikota?...

A kto jeszcze pamięta gdy Unia Wolności zaczęła się chwiać w posadach, stworzoną z mega wielką pompą Partię Demokratyczną? No ja jeszcze pamiętam...


@dwaemu: Drogie dziecko cos Ci sie pomerdalo. Sugerujesz ze PSL da sie
  • 0
@gorzki99: jak już ci ktoś powiedział: PSL może nie, Hołownia - na 100%

A Ty ich porownujesz do takich #!$%@? jak nowoczesna, palikot czy inne takie? No bez jaj.


Popierdółki, które zostały sztucznie stworzone i sztucznie napompowane na kolejne wybory. Dokładnie tak samo jak dziś Hołownia. I Hołownia też skończy dokładnie tak samo jak one.
PSL pewnie nie ale Hołownia zostanie strawiony i to szybko. Chciałbym tylko przypomnieć, że w poprzednich wyborach z PSL startował Kukiz


@merciless85: A co to jest Holownia? Pytanie co rozumiesz przez "zostanie strawiony"?

Zakladamy ze bedzie rzad koalicyjny. Na potrzeby dyskusji zakladamy ze wystarczy KO i TD. (TD czyli Holownia i PLS)

Co rozumiesz ze strawiony? Jego ludzie zostana podkupieni przez KO zeby miec wiekszosc? Moze braknac. No a TD calej
Popierdółki, które zostały sztucznie stworzone i sztucznie napompowane na kolejne wybory. Dokładnie tak samo jak dziś Hołownia. I Hołownia też skończy dokładnie tak samo jak one.


@dwaemu: Ale one szly same a Holownia idzie z PSL "drobna roznica". PSL sie nie da wchlonac.
  • 0
@gorzki99: dyskutujesz z postawionym przez siebie chochołem

Podsumowując, jeśli jesteś wyborcą PSL to może i faktycznie głosowanie na TD jest dla ciebie przyszłościowe. Ale dla nikogo więcej.
Podsumowując, jeśli jesteś wyborcą PSL to może i faktycznie głosowanie na TD jest dla ciebie przyszłościowe. Ale dla nikogo więcej.


@dwaemu: NIe jestem wyborca ani Holowni ani PSL.

I jabys nie zauwazyl to nie dyskutujemy tu o tym czy glosowanie na TD jest przyszlosciowe. Dyskutujemy o tym czy Holownia zostanie wchloniety jak to mialo miejsce z innym w prezszlosci.

Ja twierdze ze nie bo inni szli sami to zostali wchlonieci -
Kukiz wybrał mariaż z PSL i jedyne co go może wchłonąć to PS.. a nie czekaj xD


@merciless85: Sluszna uwaga.

Zarowno kukuiz jak i holownia to #!$%@?. Jedyna roznica polega na tym co napisalem:

Zakladamy ze bedzie rzad koalicyjny. Na potrzeby dyskusji zakladamy ze wystarczy KO i TD. (TD czyli Holownia i PLS)


kukiz nie byl w rzadzie koalicyjnym zanim zostal wchloniety. To ta roznica.

PSL sobie nie pozwoli jak juz
@dwaemu: trzecia droga stety, niestety musi do rządu wejść, nie można pozwolić na sytuacje, żeby pis miało jakiekolwiek szanse na większość

masz dość polityki? nie chcesz głosować na konfederacje, lewice i ko? głosuj na trzecią droge