Wpis z mikrobloga

@gorzki99: chodziło o mój wpis na temat łamania praw kobiet w polsce . większości osób się podobał ale było kilka kretynów ... na szczęście moderacja zrobiła porządek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chodziło o mój wpis na temat łamania praw kobiet w polsce . większości osób się podobał ale było kilka kretynów ... na szczęście moderacja zrobiła porządek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zaba_128: Aha. Kasowanie niewygodnych odpowiedzi to porzadek. Spoko nie wiedzialem. A nie... czekaj... mialem juz doczynienia z cenzura... Jakies 30 -35 lat temu. Srednio mi sie podobalo.

To ta slynna wolnosc slowa i rownosc lewakow?

Lamanie praw
Lamanie praw kobiet polsce - leze i kwicze :DDDD


@gorzki99: nie no, kobieta nie jest wcale traktowana jak inkubator, może sobie przerwać ciążę wadliwą, czy podwiązać jajowody jeśli ma taki kaprys. Zapachniało trochę konfederackimi głupotami, wiesz?
@Jcdx:
1. Wiek emerytalny
2. Przepiy BHP
3. Parytety
4. Dofinansowania
5. Preferencyjne warunki kursow szkolen itp.
6. Orzeczenia sadow przy przyznawaniu opieki nad dzieckiem
7. Obowiazkow rejestrecja (a raczej jej brk) wojskowa.
8. Domniemanie ojcostwa (czyli de facto domniemanie winy faceta)
9. Wywaenie z chaty faceta bez wyroku sadu (bez udowodnienia winy)

Pewno jeszce by sie conieco przykladow znalazlo jak to prawa kobiet sa "lamane".

Nie popieram tego co odwalil
Oj tak, wiek emerytalny to taaaaaaaki bonus... Zastanów się - kobieta i tak musi zapieprzać do 65 r.ż., żeby potem nie zdechnąć z głodu na tej emeryturze.

Co do parytetów - podaj konkretne przykłady, gdzie to realnie jakiś problem, a nie argumenty aktywistów stron obu - jakoś w życiu zawodowym jeszcze się z nimi nie zetknęłam (coś mi może ofc umykać). Generalnie na siłę parytet to głupota, ale pokaż mi, gdzie to