Wpis z mikrobloga

Mam problem z hdmi- działało mi przez jakiś czas na starym monitorze i przestało wysyłać obraz. Teraz mam nowy monitor i jest to samo. Komunikat no hdmi signal from your device- monitor dell. Komputer widzi monitor, ale nie ma na nim obrazu, jak dziele ekran na 1 i 2 to normalnie myszkę mogę przesunąć na ten drugi ale nie wysyła obrazu. Aktualizacje porobiłem wszystkie, sterowniki monitora zainstalowane, zmieniłem kabel hdmi i lipa. Pomoże ktoś obeznany w temacie? Stawiam flaszkę.
#monitory #komputery #informatyka #pcmasterrace
  • 14
  • 0
@mk89: @Retsew @Zerp zmieniłem rodzielczość na 800x600 60hz i jest obraz na dwóch ekranach, tylko, że zduplikowany, jak zmieniam rozdziałke na większa to no signal, tak samo jak zmieniam tryb na rozszerzenie pulpitów- no signal, jak to ogarnąć?
  • 0
@Retsew: karta geforce rtx1060

podłączyłem monitor do drugiego lapka i wszystko elegancko od razu załączyło. Nie wiem co w moim jest nie tak ale kiedyś właśnie bawiłem się z podłączaniem starego monitora przez kabel, ten z śrubami do przykręcania i przejściówką hdmi- chwile to podziałało i się coś zepsuło z tą rozdzielczością... myślałem, że to wina monitora, a najwidoczniej coś mam w ustawieniach #!$%@? komputera przez ten stary monitor
d


@dejsss: z tego co widze w obu urzadzeniach masz displayport, kup sobie kabel i zobacz jak to nie zagada to stawialbym ze masz #!$%@? układ od polaczenia do zewnetrznego monitora w lapku