Wpis z mikrobloga

#tinder Ale ja mam #!$%@? pecha do tego Tindera jak mnie sparuję z jakaś fajna laska to mieszka ode mnie ponad 100 km a ja niemam auta i szukam tylko z Katowic i okolic najgorsze ze jak ustawie lokalizacje na 20 km Max to kazuja mi zmienić preferencje zeby tam na kogos trafić to naprawdę trzeba przejść przez rzekę gowna i teraz pytanie czy wogole ta gra jest warta zachodu…
  • 11
@Hejkapi: No ja tez bo niema sensu napewno nie bede jechać gdzieś pod Kraków jak mieszkam na Śląsku i jeszcze #!$%@? wie czy wogole to wypali bo Real wszystko weryfikuje takze słabo to wyglada
@Hejkapi: No ja mordo bym chciał poznać tam kogos na dłużej jest to wogole do zrobienia czy zrezygnować z tego gowna? Zakończyłem miesiąc temu związek i jak widzę te profile to jakis wyższy wymiar jest dla mnie same Julki z bogatych domów albo patusiary ja chce po prostu zwykła laske poznać mam 29 wiosen wzrost 183 morda okej pary wpadają jakieś ale tez bez szału podobno mówią,ze to apka tylko dla
@Hejkapi: Ja byłem niecały rok tez przez tindera tylko ze dawno nie miałem profilu ale chyba nic sie nie zmieniło a nawet jest gorzej to powiem ci byku,ze i tak długo byliście razem